Trenérské trio zůstává, Fryčer nově i na pozici sportovního manažera

Aktuální zprávy
PÁ 26. 4. 2019
Orli zahájí v pondělí 29. dubna letní přípravu na devátou sezónu v mezinárodní EBEL lize. Realizační tým doznal jediné změny.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Na pozici sportovního manažera bude nově působit Miroslav Fryčer, který tak nahradil odcházejícího Rostislava Dočekala. Fryčer bude současně působit i jako hlavní trenér A-mužstva.

"Je to logické řešení. Pan Fryčer si tým staví sám a se mnou řeší pouze finanční otázku. Na zahraničním trhu s hráči si dokáže velmi zdatně poradit, protože má obrovské kontakty. Je schopný s agenty i hráči mluvit na přímo. Považujeme to za obrovskou výhodu," zdůvodňuje tento krok majitel klubu Pavel Ohera. Orli Znojmo zároveň děkují Rostislavu Dočekalovi za odvedenou práci pro klub a přejí mu hodně štěstí ve sportovním i osobním životě.

Asistenty zůstávají Jiří Beroun a Tomáš Jakeš. Trenérem brankářů bude i nadále Petr Hrachovina, týmovým manažerem pak Kateřina Oherová. Na pozici kustodů doplní Luboše Altenburgera bývalý hráč Orlů a juniorský mistr republiky Jan Trojan.

První trénink je na programu v pondělí 29. dubna v dopoledních hodinách. Tým se bude připravovat především v centru Gladork Gym pod vedením Jakuba Šiguta, jako tomu bylo v předchozích letech. Trenéři však zařadí i běhy a další tréninkové prvky mimo posilovnu. Do přípravy se zapojí všichni tuzemští hráči. V prvním týdnu jsou na programu převážně testy.

A kdo vlastně vyběhne v pondělí k prvnímu tréninku? Na aktuální podobu kádru se můžete těšit už během nadcházejícího víkendu.

Realizační tým Orlů Znojmo pro sezónu 2019/2020
Sportovní manažerMiroslav Fryčer