Třetí třída bojovala s brněnskými soupeři

Žákovský hokej
PO 8. 11. 2010
<em>Hodonín</em> - Znojemští třeťáci zajížděli o víkendu do Hodonína, kde s v turnaji utkali se dvěma brněnskými soupeři - Kometou Group a Kometou Úvoz. A-tým dokázal po velkém boji vybojovat cenné vítězství nad stejně starými soupeři Komety Group.

Turnaj 3. tříd v Hodoníně, 7. 11. 2010

Znojmo A - Kometa Úvoz A 3:6
Znojmo A - Kometa Group A 8:7

Znojmo B - Kometa Úvoz B 0:22
Znojmo B - Kometa Group B 0:14

Komentář k turnaji

Kluci z A-týmu odehráli výborná utkání jak s Úvozem, tak napínavý duel s Kometou Group a patří jim velké dík za bojovnost a perfektní nasazení. V brance nás hájil již ostřílený Hynek Matula.

Bohužel B-tým nedokázal být řádným soupeřem a obdržel hodně branek, avšak naši borci jsou mladší a nenasbírali tolik zápasových zkušeností. Taktéž v brance nás hájil Martin Dokoupil, pro kterého to byla v podstatě dvouzápasová šance a navštěvuje 1. třídu základní školy.

Kluci si tak zkusili hru proti o poznání silnějšímu soupeři, i přes vysokou prohru se důstojně porvali o každý puk a věříme, že do budoucna to pro ně bude výhoda.

Děkujeme za pořádnou kulisu našim rodičům, hlavně v zapase A-týmu proti Kometě Group, kde nebylo chvílemi jisté, zda se bojuje na ledě či na tribunách.

(Martin Šána, vedoucí mužstva)