Ukončení prodeje permanentek se blíží

Aktuální zprávy
PO 26. 9. 2011
<em>Znojmo</em> - Využijte poslední možnost k zakoupení permanentky na všechny domácí zápasy Orlů Znojmo za extrémně výhodné předsezónní ceny. Zápasem v neděli 9. října proti Salzburgu bude prodej permanentních vstupenek pro soutěžní ročník 2011/2012 ukončen! Pořízení permanentky se i v tuto chvíli po odehrání několika kol stále vyplatí.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Proč zakoupit permanentku nyní?

• Permanentní vstupenka vám zajišťuje vstup nejen na zápasy základní části EBEL, ale také bezplatný vstup na všechny zápasy případného play-off.
  • Zakoupením permanentky s místenkou si zajistíte rezervaci svého oblíbeného místa na zimním stadionu.
  • Podpoříte Váš oblíbený klub.
  • Držitelé permanentek pro rok 2011/2012 mohou před novou sezónou uplatnit rezervaci na své místo.
  • Držitelé permanentních vstupenek jsou zařazeni do slosování o zajímavé ceny věnované sponzory na konkrétní zápasy.

Příklad nákupu

1) Jednorázový vstup
Zbývajících 17 domácích zápasů základní části * 100,- Kč = 1700,- Kč, plus případné zápasy play-off (až 12 domácích utkání!)

2) Permanentní vstupenka
Nejběžnější varianta za 1500,- Kč - v ceně zahrnuto zbývajících 17 domácích utkání základní části (při nákupu do 30. 9.) + všechny domácí zápasy případného play-off (až 12 utkání) ZDARMA!

Cena za všechny domácí zápasy do konce sezóny je tedy při koupi permanentky 1500,- Kč. A to se stále vyplatí! Proto neváhejte a ušetřete!

Více informací a ceny permanentek naleznete zde.