V pátek za jihlavskou Duklou

Aktuální zprávy
ČT 21. 8. 2003
Z n o j m o - Jediný bod chybí znojemskému mužstvu k tomu, aby mělo jistý postup do semifinále Tipsport Cupu. Získat ho může v pátek 22.8. na jihlavském ledě. Utkání začíná v 17:30 hod.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024 Jihlava svoje poslední utkání hrané na prostějovském ledě nedohrála. V závěru 13. minuty došlo k ukončení zápasu za stavu 1:0 pro Prostějov kvůli těžkému zranění prostějovského útočníka Bařici, který se srazil s jihlavským útočníkem Skleničkou. Rozhodčí posoudil celou situaci tak, že nedošlo k porušení pravidel. Prostějovský klub má však na celou situaci jiný názor a bude žádat prošetření Bařicovy nehody. U prostějovského hráče naštěstí nedošlo ani k poranění páteře ani míchy, má těžký otřes mozku a měl by z celého incidentu vyváznou bez následků. Život Bařicovi zachránil spoluhráč Radek Procházka a jeho pohotové poskytnutí první pomoci, které zabránilo tragedii, popisuje www.hokej.cz.

Utkání Prostějova s Jihlavou se znovu hrát nebude a výsledek se do nebude započítávat do skupiny C Tipsport Cupu.

Tabulka Tipsport Cup 2003 - sk. C
Poř. Klub                         Z  V  R  P  Skóre  B