V přípravě třikrát doma! Znojmo poměří síly s týmy z DEL, KHL i Extraligy

Aktuální zprávy
PÁ 10. 5. 2019
Během přípravy se Orli zúčastní výborně obsazeného Memoriálu Zbyňka Kusého, kde vyzvou evropské velkokluby: ruský Vladivostok a německý Eisbären Berlín. Na domácí půdě pak přivítají Vítkovice, Budapešť a Drážďany.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

V úvodu přípravy čeká na Orly tvrdá zkouška v podobě účasti na Memoriálu Zbyňka Kusého v Pardubicích. Tam vyzvou 14. 8. ruský Vladivostok a o den později německý velkoklub z Berlína. Jihomoravané si tak během dvou dnů odbudou dvě premiéry, proti Berlínu ani Vladivostoku totiž ještě nehráli. Zápas o konečné umístění na turnaji se odehraje v pátek 16. 8.

Další utkání odehrají Znojemští již na domácí půdě. Poprvé se v Nevoga Aréně představí 22. 8. proti extraligovým Vítkovicím, s těmi se během jejich učinkování v EBEL utkali již dvakrát.

V neděli 29. 8. na znojemský led zavítá loňský čtvrtfinalista slovenské Tipsport Ligy MAC Budapešť. Proti tomuto soupeři zakončili Znojemští přípravu v roce 2017 výhrou 5:3.

Poslední prověrkou před startem další sezóny budou němečtí lvi z Drážďan působící ve druhé německé lize, tedy soutěži s velmi podobným stylem, jaký je k vidění v EBEL. S ním Orli změří své síly v pátek 6. září, týden před startem ligové soutěže.

Harmonogram přípravných utkání
středa 14. 8.Admiral Vladivostok – Orli Znojmo15:00
čtvrtek 15. 8.Eisbären Berlín - Orli Znojmo19:00
pátek 16. 8.??? - Orli Znojmo ???
čtvrtek 22. 8.Orli Znojmo – HC Vítkovice Ridera18:00
čtvrtek 29. 8.Orli Znojmo – MAC Budapešť18:00