VIDEO: Znojmo si vybrala Vídeň, série začíná ve středu na ledě Capitals

ICE Hockey League
NE 10. 3. 2019
Dvojice pro čtvrtfinále EBEL ligy jsou známy. Znojmo bude o postup usilovat proti Vídni, která suverénně vyhrála nadstavbovou část, a Jihomoravany si posléze vybrala ve volbě soupeřů.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Vyřazovací boje vypuknout ve středu 13. března na ledě lépe postaveného týmu v tabulce. Orli tedy odcestují do rakouské metropole. Před domácím publikem se představí o dva dny později, v pátek 15. března. V neděli se hraje znovu ve Vídni a ve středu se vrátí série na jih Moravy.

"Osobně jsem si Vídeň přál. Hlavně jsem nechtěl jet do Klagenfurtu, ale pokud chceme pomýšlet na dobré výsledky, pak musíme porazit každého," řekl k výběru Nicolas Hlava. "Vídeň hraje hokej, na rozdíl od jiných týmů v soutěži. Tento styl nám vyhovuje. Je to daleko lepší, než když po nás neustále někdo jde a dohrává nás. Navíc i pro oko diváka to bude dobrá série," věří autor nedělního hat-tricku.

Informace o předprodeji vstupenek na domácí zápasy čtvrtfinále přineseme již brzy.

Termíny zápasů čtvrtfinále

ČF1st 13. 3.Vídeň – Znojmo19:15
ČF2pá 15. 3.Znojmo – Vídeň18:30
ČF3ne 17. 3.Vídeň – Znojmo17:30
ČF4út 19. 3.Znojmo – Vídeň18:30
ČF5*pá 22. 3.Vídeň – Znojmo19:15
ČF6*ne 24. 3.Znojmo – Vídeň17:30
ČF7*út 26. 3.Vídeň – Znojmo19:15

Časy začátků zápasů se mohou změnit v závislosti na televizním vysílání.

Čtvrtfinálové dvojice

Vídeň (1.) – Znojmo (8.)
Graz (2.) – Linz (7.)
Klagenfurt (3.) – Bolzano (6.)
Fehérvár (4.) – Salzburg (5.)

Volbu soupeřů jste mohli sledovat živě