Ve čtvrtek první přípravné utkání

PO 31. 7. 2006
Z n o j m o - Čtyři měsíce zápasového půstu končí. Jako první čeká Orly tradiční soupeř v přípravných utkání HK Dukla Trenčín. Bude zajímavé sledovat nové tváře v orlích dresech, jak budou bojovat o své místo v sestavě. Z osmadvaceti trénujících hráčů je zatím ve Znojmě šest na zkoušku. Určitě budou chtít předvést nejen trenérům ale i divákům své umění a říct si tak o možnost angažmá. „Tým by měl nastoupit v plné sestavě,“ uvedl trenér Miloslav Hořava. Utkání začíná v Hostan aréně v 17:30 hod.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024 Trenčínu se loňská sezóna nepovedla jako ta předchozí, ve které získal mistrovský titul. Ve slovenské nejvyšší soutěži obsadil šesté místo a ve vedení i v kádru došlo k mnoha změnám. Na post generálního manažera byl jmenován bývalý trenér slovenské reprezentace František Hossa. Hlavním trenérem se po předčasném ukončení svého působení v Nitře stal Antonín Stavjaňa.

Do kádru se vrátil už v průběhu loňské sezóny obránce Jiří Heš, kterému příliš nevyšlo angažmá ve Znojmě, ale v Trenčíně jej považují za klíčového muže zadních řad. Dalším bývalým Orlem, kterého Dukla získala, je obránce Aleš Křetinský, který si svými výkony ve Skalici udělal na Slovensku dobré jméno.
Další příchody: Staněk Pavel, Kollár Andrej, Barinka Peter, Valach Stanislav.

Soupeř Znojma už bude mít jeden zápas náskok, protože své první utkání hrají v úterý 1.8. proti Žilině.

Kádr HK DUKLA TRENČÍN:

Brankáři: Hála Miroslav, Kováč Vladimír, Fumač Adam

Obránci: Ďurčo Juraj, Heš Jiří, Homer Ján, Hubinský Peter, Kadlubjak Juraj, Klučár Martin, Křetinský Aleš, Liška Juraj, Mikuš Juraj, Mikuš Peter, Staněk Pavel, Urban Vladimír

Útočníci: Baláž Vladislav, Barinka Peter, Haščák Marek, Húževka Peter, Kollár Peter, Kóňa Jaroslav, Kútný Vladimír, Lelkeš Richard, Lezo Anton, Lobotka Branislav, Melichárek Tibor, Micka Tomáš, Nemec Vladimír, Poljaček Peter, Sikorčin Ladislav, Sivák Peter, Sojčík Peter, Valach Stanislav, Záborský Tomáš

Kádr HC ZNOJEMŠTÍ ORLI:

Brankáři: Trvaj Jiří, Suchan Jaroslav, Müller Jiří

Obránci: Bičánek Radim, Čakajík Martin, Jareš Richard, Kotaška Ivo, Mojžíš Pavel, Němeček Roman, Šmach Ondřej, Turoň David

Útočníci: Barták Roman, Beroun Jiří, Dopita Jiří, Erat Roman, Fábry Branislav, Haman Radek, Korotvička Jan, Kucharczyk Radim, Plášek Karel, Pucher Peter, Říha Vladimír, Růžička Martin, Selingr Pavel, Vaškovič Lubomír, Harand Christoph, Vychodil Filip, Kutálek Tibor