Volbu čtvrtfinálových soupeřů nabídne živě ServusTV

Aktuální zprávy
ČT 21. 2. 2013
<em>Znojmo</em> - V pátek večer budou zraky fanoušků osmi týmů Erste Bank ligy, kvalifikovaných pro play-off, upřeny na televizní obrazovku. Na ní, stejně jako v internetovém vysílání, nabídne ServusTV živě po odehrání posledního pátečního kola nadstavbové části volbu čtvrtfinálových soupeřů. Na Znojmo čeká jeden ze soupeřů z první čtveřice.

O postupujících do play-off je již rozhodnuto, přesto páteční kolo vyřeší ještě několik otazníků. Tím největším je první místo v tabulce a tím pádem také první právo volby soupeře. Současný lídr z Vídně hostí v televizním zápase Klagenfurt, v případě zaváhání se před něj může dostat druhý Linz, jenž hostí Graz. Podobně budou na dálku bojovat o třetí místo Klagenfurt a Záhřeb.

Po skončení TV utkání nabídne ServusTV nejprve gólové momenty všech ostatních duelů kola, tak aby se zástupci elitních týmů mohli na základě výsledků definitivně rozhodnout. Poté zástupce prvního celku tabulky oznámí ve studiu v Salzburgu svojí volbu čtvrtfinálového protivníka mezi celky, které se umístily na 5. – 8. místě. Následovat bude druhý tým, následně třetí. Na čtvrtého v pořadí zbude poslední nevybraný klub.

Televizní přenos bude v průběhu losu přinášet živě také reakce z táborů týmů, které budou čekat na to, kdo si je pro první kolo play-off zvolí.