Orli Znojmo Orli Znojmo

Vstupenky na pátý čtvrtfinálový zápas v prodeji

Vstupenky na pátý čtvrtfinálový zápas v prodeji

Vstupenky na páté čtvrtfinálové utkání jsou v prodeji. Zakoupit je lze na internetu i na pokladnách zimního stadionu. Základní vstupné činí 160 Kč, zlevněné 120 Kč. Majitelé permanentních vstupenek zakoupených do 30. června 2014 i držitelé ZTP průkazu mají vstup zdarma.

Vstupenky na konkrétní místo je možné zakoupit v internetovém předprodeji přes Ticketportal, následně doma vytisknout, a vyhnout se tak očekávaným frontám. V den zápasu bude možné lístky pořídit už pouze na pokladnách zimního stadionu.

Pro tisk vstupenky doporučujeme nejvyšší kvalitu tisku, aby se předešlo případným problémům se čtením vstupenky u turniketu. Vstupenky rezervované přes Ticketportal není možné vyzvednout na stadionu ani před zápasem u pokladen! Přehled výdejních míst je k dispozici zde.

» Vstupenky na čtvrtfinále rezervujte a objednávejte zde

Předprodej na pokladnách dva dny před zápasem

Poklady zimního stadionu se otevřou dva dny před utkáním, tedy v pátek 13. března.

Permanentní vstupenky zakoupené do 30. června 2014 zůstávají v platnosti na celé čtvrtfinále. Permanentky pořízené od 1. července slouží pouze jako místenka a je nutné si k nim dokoupit vstupenku.

V tomto seznamu naleznete čísla všech permanentních vstupenek zakoupených 1. července a později. Pokud jste svoje číslo v seznamu nenašli, vaše vstupenka platí po celé čtvrtfinále. Pokud ano, je nutné zakoupit si vstupenku na pokladně. Vaše permanentka slouží pouze jako místenka.

Termíny předprodeje na 3. domácí zápas:

čtvrtek 12. 3. » Ticketportal
pátek 13. 3. » pokladny (16:00 – 19:00)
» Ticketportal
sobota 14. 3. » pokladny (16:00 – 19:00)
» Ticketportal
neděle 14. 3. (5. čtvrtfinále) » pokladny (10:00 – 12:00 a od 14:00)

V tu dobu bude v pokladnách rovněž možné zakoupit vstupenky na stání. Vstupenky není možné zakoupit v kanceláři klubu.

Prosíme fanoušky, aby v zájmu bezpečnosti všech návštěvníků dodržovali návštěvní řád a nařízení týkající se zakázaných předmětů. Jejich seznam je k dispozici zde. Stadion bude otevřen v 16:30. Přijďte včas!

Související články

Naši soupeři
so 14. 3. 2015

Orli budou doma odvracet konec sezóny