Vstupenky na předkolo v prodeji. Zajistěte si vaše místo na stadionu online

Aktuální zprávy
PO 28. 2. 2022
V pondělí začíná předprodej vstupenek na středeční zápas předkola play-off proti Grazu. Na toto utkání neplatí žádné permanentní vstupenky.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Lístek na středeční zápas lze zakoupit od pondělí online na portálu Enigoo a jeho cena se pohybuje od 229 Kč. Čím dříve si vstupenku obstaráte, tím méně za ni zaplatíte.

Vstupenky na předkolo play-off 2022 – ONLINE prodej
dva dny před zápasem (pondělí) 229 Kč / 10 EUR
den před zápasem (úterý) 239 Kč / 11 EUR
v den zápasu (středa) 249 Kč / 12 EUR
Majitelé permanentní karty 209 Kč / 9 EUR

Prodej pro majitelé permanentních karet

Klub zároveň upozorňuje, že na zápasy předkola play-off neplatí žádné permanentní karty a je tedy nutné si zakoupit vstupenku online nebo v den utkání na pokladnách zimního stadionu. Cena pro majitelé permanentních vstupenek činí 209 Kč. Zlevněnou vstupenku zakoupíte u pokladny po předložení vaší permanentní karty nebo přes online prodej po zadání šestimístného kódu vaší karty.

Pokud vlastníte permanentní kartu na sezení, vyhledejte v plánku na portálu Enigoo své místo a zadejte kód karty, což vám otevře možnost nákupu zlevněné vstupenky. V případě, že jste majitelem permanentní vstupenky na stání, zadejte kód ze své permanentní karty do pole v levém horním rohu. Pokud vlastní více permanentních karet je nutné je zadávat jednotlivě.

Vstupenka vám následně dorazí emailem. Plastová permanentní karta slouží pouze jako rezervace vašeho místa.

Prodej na pokladnách ZS v den zápasu

Vstupenky na předkolo play-off 2022 – prodej na pokladnách ZS
Dospělí 249 Kč / 12 EUR
Dospělí (s permanentkou) 209 Kč / 9 EUR
Studenti a mládež
Senioři *
209 Kč / 9 EUR
ZTP 199 Kč / 8 EUR
Děti do 140 cm
ZTP+P
zdarma / free

Pokladny u Nevoga arény se ve středu otevřou tři hodiny před úvodním vhazováním, tedy v 16:45. Vstup na stadion bude umožněn od 18:45. Zápas začíná z důvodu TV vysílání v 19:45.

* Senioři jsou podle definice Světové zdravotnické organizace ti občané, kteří dovršili věku 65 let.