Vstupenky na zápasy české reprezentace proti Švédsku v prodeji!

Reprezentace
ÚT 12. 4. 2016
V jedné z posledních prověrek před mistrovstvím světa se česká hokejová reprezentace střetne ve dvou utkáních se Švédy. Utkání seriálu Euro Hockey Tour se uskuteční 27. dubna a 29. dubna od 19:20 hodin ve Znojmě.

Oba týmy si sice ponechávají otevřená vrátka pro posily, jež budou k dispozici dle vývoje play off NHL, ale jinak nastoupí ve svých aktuálně nejsilnějších sestavách. Hráči budou mít poslední možnost poprat se o nominaci na MS. Fanoušky tak čeká ten nejlepší hokej.

Předprodej vstupenek bude probíhat prioritně od středy 13. dubna od 11:00 hodin na www.hokejka.cz pro zapsané členy hokejové komunity, 14. dubna od 17:00 hodin pak již v celé v síti Ticketportal. Ceny vstupenek k sezení činí 400 Kč, ke stání 320 Kč. Pro členy komunity HOKEJKA je opět kromě přednostního nákupu vstupenek nachystán cashback 20 Kč z každé zakoupené vstupenky.

Česká republika - Švédsko (27. 4. a 29. 4. 2016)
I. kategorie (sezení)400 Kč
II. kategorie (stání)320 Kč
ZTP + doprovod320 Kč (doprovod zdarma)
Děti do 130 cmzdarma bez nároku na místo

Vstup zdarma je umožněn dětem do výšky 130 cm (bez nároku na sedačku) v doprovodu dospělé osoby s platnou vstupenkou. 1 osoba můžu zakoupit maximálně 6 vstupenek.

"Máme v dobré paměti pěkná utkání ze Znojma a z Brna v minulé sezóně. Opět jsme zvažovali obě místa, nakonec jsme se po jednání s oběma kluby a ČSLH rozhodli uskutečnit obě utkání ve Znojmě. Věřím, že pro místní fanoušky to bude bonus k již tak vydařené sezóně. Samozřejmě zveme fanoušky z celého regionu, aby přišli vyjádřit podporu národnímu týmu a připravili hráčům opět nezapomenutelný zážitek," uvádí Jana Obermajerová, ředitelka BPA sport marketing - výhradního marketingového partnera ČSLH.

Po dohodě s Českou televizí, jež bude obě utkání přenášet živě, byl určen čas vhazování v 19:20 hodin. Prodejní kapacita stadionu na obě utkání činí 4 400 vstupenek.

Průběžné informace k utkáním a dalším aktivitám národního týmu budou zveřejněny následně. Případně na oficiálních profilech na sociálních sítích Facebook, Instagram, Twitter a Youtube pod jednotným odkazem "narodnitym".

» Reprezentace znovu ve Znojmě! Na konci dubna tu sehraje dvojzápas se Švédy