Výherce tripu s týmem: Největší zážitek? Být na střídačce během zápasu!

Aktuální zprávy
ÚT 16. 12. 2014
Na zápasy do Dornbirnu a Innsbrucku zamířil spolu s týmem i fanoušek Ivo Medek, jenž se stal vítězem soutěže pro majitele permanentních vstupenek. V následujícím rozhovoru se podělil o dojmy i unikátní fotky, které během cesty pořídil.

"Mé dojmy z tripu jsou jen ty nejlepší. Škoda jen těch výsledků, ale abych se přiznal, tak ty jsou v mém případě až na druhém místě. Nejdůležitější pro mě bylo zažít tu atmosféru," začíná povídání o třídenním výletu Ivo Medek.

Ten odcestoval s hráči do Dornbirnu již ve čtvrtek. "Díky panu Dočekalovi a oběma trenérům jsem měl možnost být všude s týmem. Od cestování, společného jídla, přípravu v kabině až po dění na střídačce během zápasů. Navštívil jsem i VIP prostory na obou stadionech, ale atmosféra na střídačce se mi samozřejmě líbila více," prozrazuje. "Utkání v Innsbrucku jsem strávil v hledišti, protože na tu malou střídačku se sotva vlezl tým," usmívá se.

Dlouholetý fanoušek Orlů měl tak možnost poznat tým i z jiné stránky. "Zaujalo mě, jak moc jsou hráči koncentrovaní. Na každé rozbruslení, na každou poradu a o zápase se netřeba ani zmiňovat... Přistupovali k tomu na 100 %," pokračuje. "Snažil jsem se jim plést co nejméně pod nohy. Byli ale velmi ochotní."

"Nejvíce mě ale překvapili asi kustodi Alťas s Milošem. Na to, kolik mají práce, to zvládají naprosto s přehledem," vyzdvihuje jejich práci. "Brousí brusle, starají se o pitný režim hráčů, o prádlo, o výstroj... Je toho hodně moc a člověk vidí, že je to opravdu náročné povolání."

"Musím také zmínit bezvadnou partu! Celý trip byl pro mě skvělým zážitkem. Ještě jednou bych chtěl poděkovat vedení klubu, že mi dalo tuto možnost," uzavírá rozhovor.

» Více fotografií z tripu i dalších zápasů Orlů naleznete zde