Z orlí perspektivy: 36. kolo KLA – ZNO

ÚT 27. 12. 2005
Z n o j m o - V době mezi vánočními svátky a Silvestrem sehrají Znojemští orli dvě utkání. To první opět v netradiční den – ve středu 28. prosince na hřišti kladenských Buldoků, den před bujarými oslavami příchodu nového roku pak doma s Pardubicemi. V posledním zápase Znojmo podlehlo Spartě 0:3, avšak pátou pozici si udrželo s jedním bodem náskoku na Plzeň. Kladno naopak vystřídalo na dvanáctém místě právě vítězné Pražany. Utkání o důležité body začíná v 17.30 hod.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

HC Rabat Kladno

Trenéři středočeského celku se v průběhu dosavadní soutěže potýkají s rozsáhlou marodkou, Rabat už dlouhou dobu nehrál v kompletní sestavě. S tím souvisí i zhoršené výkony a výsledky. V prosinci mužstvo zatím vyhrálo pouze jeden zápas, a to 3:2 v prodloužení s Litvínovem. Dokonce už podruhé v sezóně prohrálo se Vsetínem, minulý zápas nedokázalo vyzrát na Pardubice. S Orly Buldoci letos nejprve remizovali 0:0 a podruhé jim podlehli 2:4. Z kádru byl nedávno propuštěn útočník Kucharczyk, který nesplnil očekávání a vrátil se do Slovanu Bratislava. Junioři Michael Frolík a Jiří Tlustý jsou na šampionátu „dvacítek“.

Změny v kádru:

Přišli:
Aleš Pavlas (Ústí nad Labem – stř. starty)
Ladislav Vlček (Beroun – stř. starty), David Pazourek, Jiří Kuchler, Tomáš Klimt (všichni Ústí nad Labem – stř. starty), Radim Kucharczyk (Karlovy Vary / Bratislava, SVK – host.)

Odešli:
Martin Látal (Plzeň – host.), Radim Kucharczyk (Bratislava, SVK – host.)

Zranění, nemoci: Martin Frolík – rameno, Zajíc – koleno, Horna – zlomený palec, M. Procházka – koleno, Kalla – zranění ?

Předpokládaná sestava: Orct (L. Musil) - Ševc, Evan, L. Procházka, Špelda, V. Čech, Zeman - Bílek, Patera, Huml - Besser, Gardoň, Kuchler - Kos, M. Havel, Hluchý

Trenéři: Zdeněk Müller, Petr Tatíček

HC Znojemští orli

Tým Orlů nenavázal na předchozí vysoké vítězství ve Vsetíně a Sparťanům nevstřelil v domácím prostředí ani jednu branku. Sám trenér Hořava označil výkon svých svěřenců za ostudný. Hráčům se příliš střelecky nedaří od samého začátku letošního ročníku extraligy, pozitivní však je, že se stále zuby nehty drží v postupových vodách. Mezi jejich pátým a předposledním třináctým místem je však rozdíl pouhých 10 bodů. Mužstvo pojede do Kladna bez asistenta Votruby a obránce Šmacha, kteří se účasntní juniorského Mistrovství světa v Kanadě, další zadák Švrček, který z reprezentace na poslední chvíli vypadl, zřejmě dostane volno. Otazník visí nad útočníkem Berounem, který nedohrál minulé utkání.

Změny v kádru:

Přišli:
Jan Švrček (Prostějov / Přerov – host.)
Jakub Kraus (Karlovy Vary – host.), Andrej Petrakov (Třinec – zk.)

Odešli:
Pavel Selingr (Karlovy Vary – host.), Tomáš Chlubna (Bratislava, SVK / ?), Andrej Petrakov (RUS?)

Předpokládaná sestava: Trvaj (Hårstad-Evjen) - Čakajík, Jareš, Bičánek, Němeček, Mojžíš, Heš, Varakas - Erat, Dopita, Ludvík - Ondřej, Pucher, Uram - Mikulík, Haman, Plášek - Beroun, Vaškovič, Kraus

Trenéři: Miloslav Hořava, Jan Votruba, (Jaroslav Vlasák)

Porovnání obou soupeřů

Statistiky hráčů