ZRUŠENO: Zápas v Táboře se dnes hrát nebude

PÁ 4. 9. 2020
// AKTUALIZOVÁNO // Orli nenastoupí k dnešnímu zápasu v Táboře, který se měl hrát od 18:00. Důvodem je preventivní karanténa malé skupiny znojemského A-mužstva.

Malá skupina znojemských hráčů a členů realizačního týmu přišla v posledních dnech do kontaktu s osobou, u níž byla prokázána nákaza COVID-19. Nikdo z dotčených osob nepociťuje příznaky onemocnění, přesto budou umístěni do preventivní karantény a následně podstoupí kontrolní testy. Zbytek týmu pokračuje v přípravě na novou sezónu bez omezení. O dalším vývoji bude klub informovat.

Znojmo se mělo vrátit v Táboře do zápasového rytmu po patnácti dnech. Poslední utkání odehráli svěřenci trenéra Miroslava Fryčera 20. srpna s Havířovem. Tehdy remizovali na domácí půdě 2:2. O týden dříve sehráli utkání s druholigovým Táborem. Na domácí půdě ve vyrovnaném utkání nakonec zvítězili těsně 3:2. Největší podíl na výhře měl Radim Matuš, jenž se prosadil dvěma góly. Jednu trefu si připsal i Tomáš Svoboda.

Během zápasového volna posílil tým o forvarda Jana Rudovského, jenž se může pyšnit 150 starty v extralize. Na try-out přivedlo vedení klubu dvaadvacetiletého útočníka Roberta Havláta, synovce bývalého reprezentanta Martina Havláta. Na ledě začal trénovat již také Vojtěch Němec, který se zotavuje po zranění kotníku.

O osudu úterního utkání v Jihlavě se rozhodne v následujících dnech. Klub bude fanoušky informovat prostřednictvím webových stránek a sociálních sítí.