Orli Znojmo Orli Znojmo

Za další prověrkou do Nitry

Za další prověrkou do Nitry

Z n o j m o - Druhým soupeřem Orlů v přípravě na nadcházející sezónou je opět slovenské mužstvo. V úterý 8.8. odcestuje znojemský tým do Nitry. S tímto celkem měli možnost vyzkoušet si boje na ledě již loni během olympijské přestávky, kdy bylo zajímavé sledovat souboje bratrů Štefankových. Utkání začíná v 17:30 v Nitra aréně.
foto/lakosil
≡  Vlastimil Lakosil hájící nitranskou klec

Sezona 2005/2006 byla pro Dynamax historicky nejúspěšnější - po vítězství v základní části vybojovali hokejisté v play-off bronzové medaile. Po roce se na trenérskou lavici vrátil Rudolf Uličný, jež střídá Zdislava Tabaru, který byl loni narychlo angažován za Antonína Stavjaňu. Tým získal před sezónou několik posil, mezi nimi i bývalého orla Tomáše Kucharčíka a do přípravy se také zapojil obránce David Kudělka, který Znojmo opustil v prvním extraligovém roce. V brance se objevuje český brankář Lakosil.

Příchody : Tomáš Kucharčík (Lukko Rauma), Martin Zajac (Skalica), Juraj Gráčik (Topoľčany), Rudolf Jendek (Slovan), Juraj Andraščík (Brno), Marián Scheibenreif, Ivan Raček (Prievidza), Matúš Chrenko (Martin)

Slovenský tým má za sebou Memoriál Pavla Zábojníka ve Zvoleně, ve kterém se umístil na konečném druhém místě a zdá se být střelecky při chuti, v posledním zápase proti Zlínu útočníci vstřelili pět branek.

Kádr HK DYNAMAX NITRA

Brankáři: Račko Jozef, Lakosil Vlastimil

Obránci: Jendek Rudolf, Zajac Martin, Kováčik Jozef, Švarný Ivan, Petrina Martin, Hruška Milan

Útočníci: Gráčik Juraj, Raček Ivan, Andraščík Juraj, Kucharčík Tomáš, Chrenko Matúš, Pupák Miroslav, Vozdecký Martin, Saliji Garip, Kmeč Andrej, Mihalik Jozef, Štefanka Miroslav, Čacho Viliam, Kolník L’ubomír, Saliji Samir

Související články

Reportáž
út 8. 8. 2006

Orly zlomila v Nitře třetí třetina