Orli Znojmo Orli Znojmo

Zajistěte si vstupenku na derby s Vídní včas! Předprodej odstartoval

Zajistěte si vstupenku na derby s Vídní včas! Předprodej odstartoval

Předprodej vstupenek na domácí utkání proti Vídni v pátek 30. září byl zahájen. Lístky je znovu možné kupovat z pohodlí domova na konkrétní místo, následně vytisknout, a vyhnout se tak očekávaným frontám.

Pro tisk vstupenky doporučujeme nejvyšší kvalitu tisku, aby se předešlo případným problémům se čtením vstupenky u turniketu. Vstupenky rezervované přes Ticketportal není možné vyzvednout na stadionu ani před zápasem u pokladen! Přehled výdejních míst je k dispozici zde.

» Vstupenky rezervujte a objednávejte zde

Vstupenky u pokladen zimního stadionu budou v prodeji již tři hodiny před začátkem utkání, tedy v 15:30. Zimní stadion bude otevřen v 17:30.

Vzhledem k očekávanému zvýšenému zájmu vídeňských fanoušků jim bude tradičně kromě sektoru hostů vyhrazen také prostor v sektoru H za brankou. Majitelé permanentních vstupenek na tato místa budou mít rezervovány sedadla ve zbylé části sektoru H.

Prosíme fanoušky, aby v zájmu bezpečnosti všech návštěvníků dodržovali návštěvní řád, zákaz stání v uličkách na delších stranách tribun i nařízení týkající se zakázaných předmětů. Jejich seznam je k dispozici zde. Upozorňujeme zejména na zákaz vnášení plastových lahví. Na tento zápas budou kvůli bezpečnosti všech fanoušků uplatněna zvýšená bezpečnostní opatření. Děkujeme za pochopení.

Související články