Základní část: pomalý rozjezd i rekordní série při cestě mezi nejlepší

Statistická smršť
ST 5. 2. 2020
Znojemští hokejisté mají za sebou velmi pestrou základní část. Během ní zažili strmé vzestupy i pády. Podívejte se na jejich cestu v přehledném grafu.

Orli nezačali sezónu vůbec špatně. V sedmém kole vyšplhali na čtvrtou pozici, ale následně přišel kvůli sérii proher strmý pád do spodní poloviny tabulky. Listopadová reprezentační přestávka však tým nastartovala k lepším zítřkům. Svěřenci trenéra Miroslava Fryčera bodovali jedenáct utkání v řadě, čímž vyrovnali novodobý klubový rekord.

Fantastická série je vynesla mezi nejlepší týmy soutěže a několik kol se pyšnili třetím místem. Závěr základní části ale Znojmu i kvůli obsáhlé marodce nevyšel a postupně se propadalo až na konečné osmé místo, které jej odsoudilo k bojům o play-off.

Podívejte se na cestu Orlů základní částí EBEL v grafu:

Statistiky základní části
Nejvyšší výhra:Znojmo – Innsbruck 9:3 (28. 10. 2019)
Nejvyšší prohra:Bolzano – Znojmo 0:9 (18. 10. 2019)
Nejdelší série bez ztráty bodu:6 zápasů (24. 11. – 9. 12. 2019)
Nejdelší bodová série:11 zápasů (24. 11. – 28. 12. 2019)