Zápas proti Kometě se blíží, zajistěte si místo a přispějte na dobrou věc

Aktuální zprávy
PÁ 30. 7. 2021
Utkání Orlů Znojmo proti Kometě Brno v úterý 10. srpna se blíží. Výtěžek z charitativního duelu poputuje na pomoc jihomoravským obcím postiženým na konci června ničivým tornádem. Vstupenky jdou do prodeje za jednotnou cenu 246 Kč, kapacita stadionu je dle platných nařízení omezena na 3000 diváků.

» Vstupenky online kupujte zde

Systém prodeje se dle platných vládních nařízení nakonec podařilo připravit dříve, a tak může být spuštěn už v sobotu 31. července. Fanoušci tak mají oproti původním předpokladům o den více na zakoupení vstupenek.

Zápas začíná v úterý 10. 8. v 18:00. Všichni fanoušci si na tento zápas musí koupit vstupenku, a to včetně majitelů permanentek. Ti mají rezervováno své místo. Majitelé permanentních vstupenek na stání si po kliknutí na tlačítko "Odemknout vstupenku" v levém horním rohu zakoupí také vstupenku na sezení, na svém místě budou mít vyznačen prostor k sezení.

Pro nákup vstupenek je možné využít prodej online (nonstop od 1. 8.) nebo v kanceláři klubu v úředních hodinách:

úterý9:00 – 12:00 a 13:00 – 16:00
středa9:00 – 12:00 a 13:00 – 16:00
čtvrtek9:00 – 12:00 a 13:00 – 16:00

Maximální počet vstupenek na osobu je 4 kusy. Prodej vstupenek pro fanoušky Komety řeší sdružení fanoušků Modrobílí zde.

Pokud budou k dispozici lístky ještě v den zápasu, otevřou se pokladny zimního stadionu již v 15:00. Samotný stadion otevře své brány v 16:30.

Cena vstupenky 246 Kč symbolizuje datum, kdy tornádo na Hodonínsku udeřilo, tedy 24. 6. Celý výtěžek ze vstupného včetně následné sumy z charitativní aukce speciálních dresů bude po odečtení organizačních nákladů poukázán na pomoc těmto zasaženým obcím.

Vzhledem k aktuálně platným vládním nařízením je nutné se řídit systémem O-N-T, tedy na stadion budou vpuštěni jen lidé očkovaní, s dokladem o prodělání nemoci nebo negativním testem.

• Očkování se prokazuje kartičkou, kterou jste obdrželi po aplikaci vakcíny na očkovacím místě, nebo certifikátem. Od aplikace poslední dávky očkovací látky musí uplynout nejméně 14 dní.
  • Negativní výsledek testu se prokazuje zprávou z odběrového centra nebo certifikátem. Bodu vyhoví každý, kdo absolvoval nejdéle 7 dnů před zápasem PCR test s negativním výsledkem nebo nejdéle 72 hodin před zápasem antigenní test s negativním výsledkem v certifikovaném testovacím centru (neplatí samotesty).
  • Prodělání onemocnění se prokazuje SMS zprávou o pozitivním testu z odběrového centra nebo certifikátem. Od prvního pozitivního testu přitom nesmí uplynout více jak 180 dní.
  • Jedním ze způsobů prokázání splnění podmínek systému je stažení certifikátu do aplikace Tečka.
  • Pro vstup na stadion je nutné mít nasazen respirátor nebo jinou ochranu úst splňující normu FFP2.

Prosíme fanoušky, aby v zájmu bezpečnosti všech návštěvníků dodržovali návštěvní řád, zákaz stání v uličkách na delších stranách tribun i nařízení týkající se zakázaných předmětů. Jejich seznam je k dispozici zde. Upozorňujeme zejména na zákaz vnášení plastových lahví. Na tento zápas budou kvůli bezpečnosti všech fanoušků uplatněna zvýšená bezpečnostní opatření.

Časový harmonogram zápasu Znojmo – Kometa, 10. 8. 2021
Otevření pokladen15:00