Zápas s Bobry jako poděkování záchranným složkám

Fanclub
PO 30. 1. 2023
Nadcházející domácí utkání Orlů přinese speciální podívanou. Orli totiž poděkují záchranným složkám města Znojma za jejich službu. Konkrétně půjde o rychlou záchrannou službu, policii a hasičský záchranný sbor.

Tyto složky integrovaného záchranného systému budou mít u vchodu na stadion vystaveny své vozy. Prezentace těchto strojů proběhne také v přestávkách duelu přímo na ledové ploše zimního stadionu a tematicky laděné budou i přestávkové soutěže.

Speciální bude i začátek duelu, při němž bude vzdán hold záchranným složkám českou státní hymnou. Úvodní slavnostní buly pak vhodí zástupci těchto složek společně.

„Doufáme, že touto akcí se nám povede nastolit tradici, ke které se budeme pravidelně vracet. Záchranné složky si to za svou obětavou práci zaslouží a my jsme rádi, že jim touto cestou můžeme společně vyjádřit své poděkování," říká manažer Orlů Jakub Šigut.