Ze třech zápasů mají junioři jednu výhru

Juniorský hokej
SO 24. 1. 2004
Z n o j m o - Minulý víkend junioři naplno bodovali na domácím ledě proti Korměříži. V Havlíčkově Brodu ale již úspěšní nebyli a po špatné první třetině se připravili o možnost zisku bodů. Tato prohra je odsunula na čtvrtou příčku tabulky. V pátečním utkání proti Jihlavě sice po první třetině vedli 1:0, ale lídr juniorské soutěže, který dosud prohrál jen jednou právě se Znojmem, se nenechal připravit o vítězství. <p> <b>Znojmo – Kroměříž 4:3 <br> Havlíčkův Brod – Znojmo 5:1 <br> Znojmo – Jihlava 1:3 </b>
Vstupenky na MS IIHF 2024 v Česku 29. kolo 16.1.2004
Znojmo – Kroměříž 4:3 (1:0, 2:2, 1:1)
Branky: Uhlík 2, Kello, Demek.

Trenér Miloš Holaň: „Potřebujeme udělat nějaké body v domácích zápasech, protože venku je to určitě těžší. Navíc, když sleduju ty mančafty, tak u nich vždycky hrajou jiní hráči, než pak s námi doma. Ale musíme se snažit tady s těma mančaftama, které jsou ve spodních patrech tabulky, uhrát body, abychom si zachovali postavení v tabulce, které máme.“

30. kolo 18.1.2004
Havlíčkův Brod – Znojmo 5:1 (4:1, 1:0, 0:0)
Branka: Tóth.

Trenér Miloš Holaň: „Do Havlíčkova Brodu jsme jeli zbytečně odevzdaně, první třetinu jsme prohráli 1:4, kde nás nepodržel brankář Lukáš Gažo. Střídali jsme brankáře, poprvé letos stál. Pak jsme hráli docela slušně, ale už jsme se nezmohli na to, abychom mohli soupeři nějak konkurovat.“

31. kolo 23.1.2004
Znojmo – Jihlava 1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
Branka: Tóth.

Trenér Miloš Holaň: „Hodně těžký zápas, protože to je mančaft, který jede na postup do extraligy. A taky jsme tomu podřídili veškerý systém hry, kdy jsme do nich vůbec nechodili napadat a čekali je ve středním a obranném pásmu. Často jsme se dostávali do vyloučení, kde pak ta jejich první pětka rozhoduje zápasy. Byli jsme sice málo aktivní, ale jak se říká historie se neptá, jak se hrálo, ale dívá se na výsledek. Myslím si, že Jihlava vyhrála zaslouženě, i když možná bod jsme si zasloužili.“