Ženská reprezentace odehraje ve Znojmě zápas s Rakouskem

Aktuální zprávy
PÁ 3. 4. 2015
Český reprezentační výběr žen se ve Znojmě představí na třídenním soustředění, během kterého odehraje přípravný zápas proti reprezentaci Rakouska na Velikonoční pondělí od 17:30 hodin.

Tři dny. Tolik stráví ve Znojmě ženská hokejová reprezentace. Její program začíná v neděli 5. dubna. Ještě ten večer od pěti hodin absolvuje více než hodinový trénink na ledě.

V pondělí je kromě tréninků na pořadu dne i přípravný duel proti rakouské reprezentaci. Úvodní buly bude vhozeno v 17:30, vstupné je dobrovolné. Po úterním tréninku reprezentace Znojmo opustí.

"Jsme rádi, že se nám pravidelně daří tyto akce s reprezetačními výběry ve Znojmě realizovat. Spojení s jakoukoliv kategorií národní reprezentace je tak trochu otázkou prestiže. Zápas s rakouským týmem bude jistě zajímavý. Ženské reprezentační družstvo Znojmo navštěvuje již pravidelně," říká Petr Veselý, manažer Orlů. "Letos to navíc bude teprve takový malý předkrm toho, na co se fanoušci ještě mohou těšit."