Zkus si první řadu

ČT 5. 2. 2009
Sleduješ se zájmem práci bubeníků během zápasu? Lákalo tě někdy zajít do kotle znojemských fanoušků a vidět všechno zblízka? Neměl jsi příležitost se tam dostat? FAN CLUB ZNOJEMSKÝCH ORLŮ připravil akci, která ti to všechno může splnit. Strávíš domácí zápas v první řadě kotle znojemských fanoušků a budeš tak přímo u toho, když kotel rozezvučí celý zimák. Poznáš, jak vše funguje a budeš přímo v centru dění. A v neposlední řadě budeš mít krásný výhled na ledovou plochu, jenž první řada znojemského kotle nabízí.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Do konce základní části zbývají tři domácí zápasy. Tři z vás, kteří se svým tipem nejvíce přiblíží správné odpovědi na anketní otázku, budou pozváni do kotle, kde mohou strávit celý zápas v první řadě.

Anketní otázka zní:
Kolik členů má FAN CLUB ZNOJEMSKÝCH ORLŮ?

Své tipy zasílejte do středy 11. února bubeníkovi znojemského fan clubu a v poslední době i spíkrovi Martinu Rockovi alias Pašíkovi na email: 88pasik88@seznam.cz.