Znojemské pivo nadále jedním z hlavních partnerů klubu.

Aktuální zprávy
ST 6. 10. 2021
Spojení Orlů Znojmo a Znojemského piva bude pokračovat i v dalších letech. Zástupci vedení klubu a pivovaru podepsali dohodu o prodloužení vzájemného partnerství, které řadí Znojemské pivo mezi hlavní partnery znojemského hokeje.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Slavnostní akt podpisu prodloužení spolupráce mezi Orly a Znojemským městským pivovarem proběhl v prostorách kompletně zrekonstruované a nově otevřené pivovarské restaurace, kde se všichni návštěvníci mohou pokochat nejen stylovým interiérem, ale také si pochutnat na moderní české gastronomii přímo v centru města.

„Jsme hrdí na to, že spojení Znojemského piva a hokeje pokračuje i v další sezóně. Za mne jsme sehraný tým, který šlape pro Znojmo. Mám neuvěřitelnou radost z každého bodu v tabulce a z každého půllitru, který chutná našim společným fanouškům na stadionu i mimo něj. Chtěl bych Orlům do další sezóny popřát pivovarským „Dej Bůh štěstí“ hodně fanoušků, bodů, výher a Zuper seZónu," řekl ředitel pivovaru Martin Matej.

„Stejně jako Orli si i Znojemský městský pivovar v době pandemie prošel těžkým obdobím. Proto jsme nesmírně rádi, že se nám podařilo obnovit spolupráci v rozsahu, která je výhodná pro obě strany. Jsme přesvědčeni, že se nám podařilo uzavřít vyváženou a motivační formu spolupráce. Silných a stabilních partnerů není nikdy dost. Vždy je skvělé, když se můžete opřít o společnosti z regionu a věříme, že i naši fanoušci pivovaru přízeň oplatí," uvedl manažer klubu Petr Veselý.

Pivovar Znojmo vrátil výrobu piva do míst, kam pivo historicky patří a odkud se v roce 2009 vytratilo. Vyrábí místní Znojemské pivo pro místní lidi, z místních surovin a s fortelem místních lidí v historickém pivovaru. To vše díky moderní výrobě, která ctí řemeslnou tradici výroby piva. Záměrem pivovaru je být nedílnou a neopominutelnou součástí sociálního a kulturního života města Znojma a celého znojemského regionu.