Znojemské pivo zůstává jedním z hlavních partnerů Orlů

Aktuální zprávy
PÁ 11. 9. 2020
Spojení Orlů Znojmo a Znojemského piva bude pokračovat i v dalších letech. Zástupci vedení klubu a pivovaru tento týden podepsali dohodu o prodloužení vzájemného partnerství, které řadí Znojemské pivo mezi hlavní partnery znojemského hokeje.

„Těší nás, že můžeme oznámit, že minimálně po další dvě sezóny se ve znojemské hokejové aréně bude točit Znojemské pivo. Jsme přesvědčeni, že znojemské pivo a znojemský hokej k sobě prostě patří. Velmi si vážíme, že i přes problémy, které pivovaru přinesla pandemie Covid19, zůstává nadále v Orlí rodině, a to rovnou na pozici jednoho z hlavních partnerů klubu. Jsme přesvědčeni, že se nám podařilo uzavřít pro obě strany vyváženou a motivační formu spolupráce. Silných a stabilních partnerů není nikdy dost. Byli bychom rádi, pokud by i ostatní společnosti z regionu podaly pomocnou ruku znojemským sportovním klubům v tomto nelehkém období. Nicméně věříme, že společně vše zvládneme a zažijeme mnoho sportovních úspěchů," prohlásil manažer Orlů Znojmo Petr Veselý.

„Spolupráce Orlů a Znojemského piva je partnerství, které společně stavíme již skoro tři roky. Spousta věcí se nám povedla, některé se nepovedly, ale já jsem hrdý na to, že jsme fakticky naplnili to někdy trochu otřepané, že Znojemské pivo a hokej prostě patří k sobě. Je jasné, že hlavně aktuální situace je těžká pro obě strany. Orli i Znojemský pivovar letos chvíli nemohli hrát svou hru i přes nadupanou lavičku a vůli po vítězství. A byť už jsme zpátky na ledě, tak ten led někdy trochu měkne vlivem okolností, které ani jeden z nás nemůže ovlivnit. Já nicméně věřím, že nejlepší spoluhráče člověk pozná a získá právě když jde do tuhého. Letošní sezóna je pro nás na hraně, přesto si neumím představit, že bychom ze spolupráce s Orly vycouvali, nemohl bych se lidem v pivovaru, kteří jsou velkými fanoušky, podívat do očí. Proto jsem moc rád, že jsme podepsali novou smlouvu na další roky a věřím, že společně vybojujeme hodně pohárů," řekl statutární ředitel pivovaru Miroslav Harašta.

Pivovar Znojmo vrátil výrobu piva do míst, kam pivo historicky patří a odkud se v roce 2009 vytratilo. Vyrábí místní Znojemské pivo pro místní lidi, z místních surovin a s fortelem místních lidí v historickém pivovaru. To vše díky moderní výrobě, která ctí řemeslnou tradici výroby piva. Záměrem pivovaru je být nedílnou a neopominutelnou součástí sociálního a kulturního života města Znojma a celého znojemského regionu.

Pivovar