Orli Znojmo Orli Znojmo

Znojemskou kabinu navštívili žáci ZŠ Pražská

Znojemskou kabinu navštívili žáci ZŠ Pražská

Znojmo - Koncem října navštívila znojemský zimní stadion jedna z šestých tříd ZŠ Pražská. Děti si prohlédly stadion a následně podebatovaly s vybranými hráči A-týmu, kteří ZŠ na Pražské ulici také navštěvovali. "Akce se povedla. Alespoň v duchu jsme se na malou chvíli vrátili zpět do školních lavic a zavzpomínali na dětství," pochvaluje si Jakub Stehlík.

Fotogalerii z projektového dne si můžete prohlédnout pod tímto odkazem

Dne 24. 10. 2012 se současná sportovní – hokejová třída 6. B setkala s bývalými žáky 6. B, nyní úspěšnými hráči HC Orli Znojmo. Pro žáky bylo opravdu velmi zajímavé poslechnout si vzpomínky, teď už dospělých mladých mužů, na školní léta strávená na ZŠ Pražská nebo třeba to, co všechno museli udělat pro to, aby se dostali tam, kde teď právě jsou. Na řadu dotazů chlapi velmi trpělivě a upřímně odpovídali a původně domluvená krátká beseda se protáhla až na hodinu.

Adam Havlík, Jan Lattner, Jakub Stehlík, Martin Pláněk, David Bartoš, Tomáš Latner – to jsou ti, kteří nám věnovali svůj čas po náročném tréninku a jsou příkladnými vzory pro naše mladé orlíky. Ještě jednou pánové díky, hodně úspěchů v EBE lize, a ať se Vám splní Vaše další hokejové sny.

Za 6. B Mgr. Ivo Stibůrek, Mgr. Petr Konečný