Znojmo bude hostit jedinečnou hokejovou show

Aktuální zprávy
ÚT 24. 1. 2006
Hypermarket Interspar v Brněnské ulici ve Znojmě bude ve středu 25. ledna 2006 hostit unikátní hokejovou roadshow HC Znojemských Orlů v rámci projektu „Jde se na hokej!“. V odpoledních hodinách se část komplexu nákupního centra promění v hokejovou arénu se spoustou zajímavých akcí. Součástí ledové show bude i autogramiáda vybraných hráčů znojemského extraligového týmu.
Vstupenky na MS IIHF 2024 v Česku „Ve středu 25. ledna od 14 do 20 hodin budou mít návštěvníci OC Interspar možnost soutěžit o desítky zajímavých cen od partnerů projektu - Budějovického Budvaru, České pojišťovny, Internet Expresu od Českého Telecomu a sázkové kanceláře Tipsport,“ popisuje průběh zábavního odpoledne Jana Obermajerová, ředitelka agentury BPA sport marketing, která projekt spolupořádá. „Návštěvníci si budou moci například vyzkoušet moderování hokejového utkání, bojovat o "volňásky" na domácí hokejový zápas HC Znojemští Orli či shlédnout exhibiční vystoupení profesionálních roztleskávaček,“ dodává Obermajerová.

Vrcholem roadshow bude autogramiáda hráčů HC Znojemští Orli. Od koho mohou fanoušci vytoužený podpis získat je však stále překvapením, které bude prozrazeno až na začátku samotné akce.

Roadshow projektu „Jde se na hokej!“ je jedním ze čtyř pilířů celého projektu, který má za úkol spolu s volbou Sympaťáka, Charitou a Fly Teamy podpořit návštěvnost hokejových utkání. „Prioritou celého projektu je především charitativní sbírka, kdy za každého příchozího návštěvníka extraligového stadiónu poputuje jedna koruna od partnerů na konto konkrétního dětského domova v daném městě,“ doplňuje Obermajerová. Každému fanouškovi znojemského klubu se tak naskýtá možnost podpořit Ústav mládeže v Břežanech u Znojma. Záleží tedy jen na fanoušcích Znojemských Orlů, jak velká podpora se dostane právě tomuto domovu.

Více informací o projektu a fotografie z již proběhlých roadshow mohou fanoušci nalézt na webových stránkách jsnh.hokej.cz.