Znojmo čeká hokejový svátek. Česká reprezentace vyzve Rakousko

Reprezentace
ÚT 5. 4. 2022
Čeští hokejisté vstoupí ve středu od 17:30 hodin ve znojemské Nevoga aréně do programu Euro Hockey Challenge. Jejich soupeřem bude Rakousko. Vstupenky jsou stále k dispozici!

Reprezentace se ve Znojmě připravuje od nedělního odpoledne. Pod vedením nového realizačního týmu zde absolvuje přípravu na světový šampionát ve Finsku, který začíná 13. května a právě ve středu čeká na svěřence trenéra Kariho Jalonena první přípravný zápas proti Rakousku.

Česká reprezentace odehrála proti tomuto soupeři od roku 1912 celkem 45 utkání s bilancí 41 výher a 4 porážky. Ve Znojmě se tyto dva týmy střetly naposled před třemi lety. Vyprodaná Nevoga aréna se radovala z výhry 3:1.

Na jihu Moravy tvoří kádr české hokejové reprezentace 26 hokejistů – kompletní nominaci naleznete zde.

Vstupenky stále k dispozici

Vstupenky na utkání jsou stále v prodeji, a to online na hokejkaticket.cz – zde. V den zápasu od 14 hodin je možné zakoupit je i přímo na pokladnách Nevoga arény.

Jako vždy budou i před utkáním Česko – Rakousko probíhat bezpečnostní prohlídky odpovídající významu mezinárodní akce. Proto prosíme, aby fanoušci ke stadionu přišli s dostatečným časovým předstihem. Díky tomu se mohou vyhnout případným frontám. Co se týče parkování, bohužel nebude možné využít parkovací plochy přímo před Nevoga arénou. Děkujeme za pochopení. Areál arény se bude otevírat 90 minut před utkáním.