Znojmo žije hokejem: české i znojemské hvězdy na unikátní akci

Reprezentace
ÚT 23. 7. 2019
Světové hokejové hvězdy Jágr, Voráček, Eliáš, Havlát, ale taky znojemské ikony Haman, Štach, Procházka nebo Bičánek. Do Znojma na exhibici Znojmo žije hokejem míří unikátní osobnosti hokejové historie znojemského klubu i celé republiky.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Ve čtvrtek 25. července se v Nevoga aréně ve Znojmě a ve Freeport Outletu na Hatích chystá velká exhibiční akce za účasti nejlepších českých hokejistů. Po burze hokejových karet a plánované autogramiádě budou vrcholem programu dvě hokejová utkání.

Soupisky týmů

ALL STARS ČR
Brankáři: Ondřej Pavelec, Petr Mrázek, Dušan Salfický.
Obránci: Karel Pilař, Martin Štěpánek, Jiří Hunkes, Radko Gudas, Lukáš Krajíček, Filip Hronek, Jaroslav Nedvěd.
Útočníci: Jaromír Jágr, Jakub Voráček, David Pastrňák, Jiří Tlustý, Petr Průcha, Jan Čaloun, Michael Frolík, Jiří Polanský, Roman Červenka, Jaroslav Bednář, Martin Erat, Petr Nedvěd.
Trenéři: Richard Farda, Vladimír Evan.

ORLI ZNOJMO
Brankáři: Martin Altrichter, Petr Hrachovina, Ondřej Kacetl.
Obránci: Radim Bičánek, Antonín Bořuta, Jan Lattner, Lubomír Štach, Milan Toman, Pavel Mojžíš.
Útočníci: Martin Havlát, Milan Procházka, Radek Haman, Roman Erat, Karel Plášek, Adam Havlík, Richard Jarůšek, David Bartoš, Jiří Beroun, Radim Freibauer, Marek Vorel.
Trenéři: Karel Soudek, Jiří Trvaj.

LEGENDY ZNOJMO - DOMÁCÍ
Ladislav Kudrna, Roman Kaňkovský, Jiří Heš, David Havíř, David Kudělka, Martin Masák, Milan Kastner, Petr Bělohlávek, David Pazourek, Aleš Sochorec, Radim Freibauer, Jiří Hradecký, Jaroslav Vlasák.
Trenéři: Stanislav Barda, Pavel Pazourek.

LEGENDY ZNOJMO - HOSTÉ
Jan Nohel, Milan Nový, Oldřich Válek, Ondřej Šnaidauf, Roman Sechovec, Rudolf Cakl, Jiří Prkna, František Šebela, Jiří Honz, Radek Haman, Karel Plášek, David Ondračka, Filip Horák, Ivo Hutira.
Trenér: Karel Vaněk.

Více informací o události, vstupenkách i kontakt na pořadatele najdete na http://znojmozijehokejem.cz.