Zobrazit:

060103 - 38. kolo ZNO-PLZ 5:2

TIP: kliknutím na náhled, zobrazíte fotografii ve větší velikosti.
  • Orli byli od počátku zápasu aktivnější. V první třetině poslali na plzeňskou bránu čtrnáct střel, z toho dvě skončily za zády gólmana, oproti čtyřem plzeňským střelám |  autor: HoR
    Orli byli od počátku zápasu aktivnější. V první třetině poslali na plzeňskou bránu čtrnáct střel, z toho dvě skončily za zády gólmana, oproti čtyřem plzeňským střelám | autor: HoR
  • Střelec první znojemské branky Zdeněk Ondřej, mazácky si nabruslil před branku a nekompromisně poslal puk za Ježova záda |  autor: HoR
    Střelec první znojemské branky Zdeněk Ondřej, mazácky si nabruslil před branku a nekompromisně poslal puk za Ježova záda | autor: HoR
  • Nechtěně najel plzeňský hráč do znojemského gólmana, Dopita příhlíží, aby se nikomu nic nestalo |  autor: HoR
    Nechtěně najel plzeňský hráč do znojemského gólmana, Dopita příhlíží, aby se nikomu nic nestalo | autor: HoR
  • Vysoká koncentrace na rozhodující moment při buly |  autor: HoR
    Vysoká koncentrace na rozhodující moment při buly | autor: HoR
  • Jiří Heš zdraví do publika, když jeho střela od modré doputovala za plzeňskou brankovou čáru |  autor: HoR
    Jiří Heš zdraví do publika, když jeho střela od modré doputovala za plzeňskou brankovou čáru | autor: HoR
  • Ondřeje Plzeňští ubránili, ale odražený puk poslal Haman do jejich branky |  autor: HoR
    Ondřeje Plzeňští ubránili, ale odražený puk poslal Haman do jejich branky | autor: HoR
  • Znojmo opět vede o dva góly. Útočná trojice Plášek, Haman, Ondřej zle zatápěla Lasselsbergeru |  autor: HoR
    Znojmo opět vede o dva góly. Útočná trojice Plášek, Haman, Ondřej zle zatápěla Lasselsbergeru | autor: HoR
  • Plzeňský kapitán Trnka jde po Pláškovi, ale marně se snažil zhatit bojovné odhodlání znojemského útočníka |  autor: HoR
    Plzeňský kapitán Trnka jde po Pláškovi, ale marně se snažil zhatit bojovné odhodlání znojemského útočníka | autor: HoR
  • Mikulík v šanci |  autor: HoR
    Mikulík v šanci | autor: HoR
  • Mikulík sice šanci ve druhé třetině nevyužil, v poslední třetině si to však vynahradil a v přesilovce  vstřelil pátý gól Orlů |  autor: HoR
    Mikulík sice šanci ve druhé třetině nevyužil, v poslední třetině si to však vynahradil a v přesilovce vstřelil pátý gól Orlů | autor: HoR
  • Na začátku třetí třetiny měl obrovskou šanci Uram, když se sám řítil na Ježe, opět mu štěstí ale nepřálo |  autor: HoR
    Na začátku třetí třetiny měl obrovskou šanci Uram, když se sám řítil na Ježe, opět mu štěstí ale nepřálo | autor: HoR
  • Vzápětí po Uramovi mířil na opačnou stranu Kracík, ale ani on neuspěl proti Trvajovi |  autor: HoR
    Vzápětí po Uramovi mířil na opačnou stranu Kracík, ale ani on neuspěl proti Trvajovi | autor: HoR
  • Čakajík si šel 'popovídat' s Trvajem |  autor: HoR
    Čakajík si šel 'popovídat' s Trvajem | autor: HoR
  • Čakajík nedokázal zabránit chaosu před znojemskou brankou a nikým nebráněn Zelenka snižil pohodlně do odkryté brány na konečných 5:2 |  autor: HoR
    Čakajík nedokázal zabránit chaosu před znojemskou brankou a nikým nebráněn Zelenka snižil pohodlně do odkryté brány na konečných 5:2 | autor: HoR
  • Orel Plášek si počíhal na Straku, kterého hlídá i orel z mantinelu |  autor: HoR
    Orel Plášek si počíhal na Straku, kterého hlídá i orel z mantinelu | autor: HoR
  • Ondřej sražen hrubě zezadu. V průběhu zápasu se na něj plzeňští hráči čím dál víc zaměřovali |  autor: HoR
    Ondřej sražen hrubě zezadu. V průběhu zápasu se na něj plzeňští hráči čím dál víc zaměřovali | autor: HoR
  • 'Doktor' Heš zkoumá stav Andrašovského |  autor: HoR
    'Doktor' Heš zkoumá stav Andrašovského | autor: HoR
  • Plzeňští si důsledně hlídali Dopitovu druhou lajnu, ale utekla jim třetí |  autor: HoR
    Plzeňští si důsledně hlídali Dopitovu druhou lajnu, ale utekla jim třetí | autor: HoR
  • Poslední vteřiny utkání strávil na ledě mladý slovenský útočník Vaškovič a měl na holi poslední šanci utkání |  autor: HoR
    Poslední vteřiny utkání strávil na ledě mladý slovenský útočník Vaškovič a měl na holi poslední šanci utkání | autor: HoR
Fotografie patří k zápasu ZNO-PLZ 5:2 (03.01.2006).