Pro Znojmo chci odvádět jen ty nejlepší výkony, ujišťuje Patrik Nechvátal

Po roční odmlce se do znojemského brankoviště vrátil opět Patrik Nechvátal. Jaké jsou jeho pocity z přípravy a očekávání od sezóny? Celý článek

Fryčer po Villachu: Měli jsme na tříbodovou výhru

Orli si v prvním vystoupení sezóny odvezli z ledu Villachu bod. Vyrovnaný duel přinesl přetahovanou se šťastnějším koncem pro domácí barvy. Znojemský tým litoval, z utkání mohl vytěžit víc. "Měli jsme zápas dovést do vítězného konce," potvrzuje hlavní trenér Miroslav Fryčer. Celý článek

Dva góly Lucianiho pomohly k prvnímu bodu

Orli sehráli na úvod sezóny dramatickou partii ve Villachu. Dvakrát se v přesilovkách prosadil Anthony Luciani, jednou přesně pálil Tomáš Guman. Domácí ale drželi krok a v prodloužení rozhodli o tom, že si připíší dva body. Celý článek

Z přetahované v Budapešti si junioři připisují tři body

Znojemská juniorka se během napínavého duelu proti Budapešti čtyřikrát ujala vedení. Domácí třikrát dokázali brzy dorovnat. Na čtvrý úder Orlí letky, ale odpověď nenašli, a tak Orli vybojovali další cennou výhru do tabulky. Celý článek

čtvrtek 13. 9.

Mladým Orlům se čtvrteční utkání s Györem nevydařilo. Hosté si v průběhu dvou třetin vytvořili čtyřbrankové vedení, které se Orlům dotahovalo jen… Celý článek

Je to tady, liga startuje! Znojmo začne ve Villachu

V pátek 14. září vypukne další ročník Erste Bank Eishockey ligy a Znojmo u toho nebude chybět! Prvním soupeře budou korutanští orli z Villachu.… Celý článek

Orli představují dresy pro novou sezónu!

středa 12. 9.

Dva dny před startem nové sezóny představuje znojemský klub dresy. Po sedmi letech se Orli vrací k černé domácí variantě dresu, na hřištích soupeřů… Celý článek

Junioři na Villach nestačili a domů se vracejí s prázdnou

neděle 9. 9.

Páté utkání v nové sezóně nedopadlo pro mladé Orly zrovna podle jejich představ. Po první části hry ještě existovala pro hostující tým naděje, čtyři… Celý článek

Ani Linz na znojemskou juniorku nevyzrál! Mladí Orli si připisují další výhru

sobota 8. 9.

První branka padla až v osmadvacáté minutě z hole Tomáše Sigmunda, Linz však brzy z přesilové hry vyrovnal. Před koncem druhé dvacetiminutovky se… Celý článek