Orli Znojmo Orli Znojmo

Krátké zprávy

st 21. 7. 2021

S Třebíčí i doma

Místo zrušeného turnaje ve Švýcarsku sehrají Orli přípravné utkání proti Třebíči také doma, a to v úterý 17. srpna.

Rozpis utkání ve středu

Ve středu 21. července bude zveřejněn podrobný rozpis zápasů nadcházejícího ročníku bet-at-home ICE Hockey League. V momentě zveřejnění jej najdete i u nás na webu hcorli.cz.

Do Švýcarska se nejede

Turnaj ve Švýcarsku, který měli znojemští hokejisté původně v rámci přípravy absolvovat v polovině srpna, nakonec vzhledem k opatřením proti celovsvětové pandemii nemoci Covid-19 nebude možné sehrát.

V Třebíči 12. srpna

Přípravné utkání Orlů v Třebíči bylo posunuto na čtvrtek 12. srpna. V původním termínu úterý 10. srpna Orli sehrají charitativní zápas proti Kometě Brno na pomoc jihomoravským obcím postiženým tornádem.
pá 2. 7. 2021

Dovolená v kanceláři

Z důvodu dovolené budou poklady zimního stadionu od středy 7. července do pátku 9. července uzavřené. Online prodej probíhá nonstop na portálu Enigoo. V týdnech od 12. července bude prodej permanentních vstupenek probíhat již tradičně v kanceláři klubu v následujících časech: úterý 9 - 12 a 13 - 16, středa 9 - 12 a 13 - 16, čtvrtek 9 - 12 a 13 - 16.
pá 30. 4. 2021

Nová sezóna od 17. září

Sezóna 2021/22 mezinárodní bet-at-home ICE Hockey League odstartuje v pátek 17. září. Dohodli se na tom na videokonferenci zástupci všech zúčastněných klubů.
po 1. 2. 2021

2. liga ukončena

Rozhodnutím prezidenta Českého hokeje Tomáše Krále byla dnes formálně ukončena 2. liga pro ročník 2020/21 vzhledem k současné pandemické situaci a nedostatku času pro dohrání soutěže.
po 1. 2. 2021

Beránek do Třebíče

V poslední den přestupního období našel nové působiště ještě jeden hokejista z kádru Orlů. Útočník Petr Beránek vypomůže Horácké Slavii Třebíč, za kterou už nyní nastupuje trojice znojemských borců: obránci Dominik Tejnor, Jakub Stehlík a útočník Vladimír Oščádal.
pá 15. 1. 2021

Sedlák pomůže Slavii

Nové působiště pro zbytek sezóny našel i obránce Orlů Adam Sedlák. Devětadvacetiletý borec oblékne dres prvoligové Slavie Praha.
po 11. 1. 2021

Luciani za Buldoky

Útočník Orlů a loni druhý nejproduktivnější hráč mezinárodní ICE Hockey League Anthony Luciani se vrací do této soutěže. Oblékat bude dres Buldoků z Dornbirnu.
po 11. 1. 2021

Svoboda do Litoměřic

Útočník Orlů Tomáš Svoboda bude ve zbytku sezóny působit v prvoligových Litoměřicích. Za ně již odehrál dva zápasy v prosinci a potřetí by dres Stadionu měl obléknout již v pondělním utkání proti Kolínu. Svoboda se v Litoměřicích narodil a nyní tak klubu z rodného města může pomoci.
pá 8. 1. 2021

Havlík do Kitzbühelu

Útočník Adam Havlík odchází ze Znojma do konce sezóny do rakouského Kitzbühelu, kde již dříve působil. Ten hraje mezinárodní Alps Hockey League.
út 5. 1. 2021

Rozhovor s P. Veselým

Rozhovor s manažerem klubu Petrem Veselým pro web televizní stanice Nova Sport o aktuální situaci si můžete přečíst zde.
čt 31. 12. 2020

Němec do Komety

Vzhledem k nejistému osudu 2. hokejové ligy odchází útočník Orlů Vojtěch Němec ze Znojma do extraligové Komety Brno. Celku, kde již v minulosti působil, vypomůže v boji o play-off. Vinou zranění v letní přípravě bohužel za Znojmo neodehrál soutěžní utkání.
út 22. 12. 2020

Osud 2. ligy

Na pátečním jednání Českého hokeje s Ministerstvem zdravotnictví bylo rozhodnuto, že druhá hokejová liga nedostane v průběhu ledna výjimku z vládních opatření. To by znamenalo, že soutěž nemůže být včas dohrána. Definitivní rozhodnutí o dalším osudu 2. ligy padne na jednání Výkonného výboru Českého hokeje v lednu. Další informace přineseme, jak to bude možné.
Další stránky
123456>>