Aqotec Orli Znojmo Aqotec Orli Znojmo

Krátké zprávy

so 7. 11. 2020

Nové profilovky

Hráči mají za sebou týmové focení pro sezónu 2020/2021. Profilové obrázky hráčů si můžete prohlédnout na Soupisce.
po 5. 10. 2020

Zápas ve Žďáru odložen

Utkání Orlů ve Žďáru nad Sázavou, které mělo být původně odehráno tuto středu 7. října, bylo kvůli velké marodce domácího týmu odloženo na nový termín 7. listopadu od 17:30 hodin.
čt 1. 10. 2020

Rozhovor s prezidentem

Na webových stránkách Znojemského týdne si můžete přečíst rozhovor s majitelem klubu Pavlem Oherou. Článek naleznete zde.
pá 25. 9. 2020

Středeční zápas odložen

Středeční utkání ve Velkém Meziříčí je vzhledem k pozitivním výsledkům na COVID-19 u většiny hráčů soupeře odloženo. Velkomeziříčtí hokejisté musí setrvat do 2. října v karanténě, nakažena je většina týmu. Náhradní termín utkání je ve středu 4. listopadu.
čt 17. 9. 2020

Opatření

Situaci ohledně nových epidemiologických opatření sledujeme. Čekáme na dnešní tiskovou konferenci ministerstva zdravotnictví ve 12:30 a také oficiální protokoly k novým nařízením, ze kterých vyplyne více informací. Fanoušky budeme o případných nových skutečnostech bezprostředně informovat. Děkujeme za pochopení.
ne 13. 9. 2020

Odstávka rezervací

V pondělí 14. září do 12 hodin bude probíhat odstávka rezervačního systému permanentek, a to z technických důvodů. Od pondělního odpoledne bude systém opět spuštěn. Děkujeme za pochopení.
po 7. 9. 2020

Zápas v Jihlavě zrušen

Úterní přípravné utkání A-týmu Orlů v Jihlavě je po dohodě obou klubů vzhledem k aktuální epidemiologické situaci zrušeno. Znojmo se tak na ledě představí znovu v prvním ligovém kole, v sobotu 19. září na ledě Kopřivnice. „V aktuální situaci je to rozumné řešení. Vrátí se nám někteří z marodů a budeme v kompletnější sestavě. Jeden zápas navíc nic neřeší," řekl sportovní manažer Miroslav Fryčer.
po 7. 9. 2020

Doma v 17:30 a 18:00

Domácí utkání A-týmu ve 2. lize budou ve středy začínat v 18:00, v soboty pak v 17:30. Kompletní rozpis utkání Orlů najdete zde.
pá 4. 9. 2020

V Táboře se hrát nebude

Dnešní plánovaný přípravný zápas v Táboře se neuskuteční. Malá skupina znojemských hráčů a členů realizačního týmu přišla v posledních dnech do kontaktu s osobou, u níž byla prokázána nákaza COVID-19. Nikdo z dotčených osob nepociťuje příznaky onemocnění, přesto budou umístěni do preventivní karantény a podstoupí kontrolní testy. Zbytek týmu pokračuje v přípravě na novou sezónu bez omezení. O dalším vývoji bude klub informovat.
st 2. 9. 2020

Havlát na zkoušce

S A-mužstvem Orlů trénuje dvaadvacetiletý útočník Robert Havlát, synovec bývalého reprezentanta Martina Havláta. Minulou sezónu strávil v prvoligové Třebíči, nyní si zkusí vybojovat místo v kádru Orlů.
čt 20. 8. 2020

Sestava ve čtvrtek

Do čtvrtečního přípravného utkání proti Havířovu nezasáhnou zranění Vojtěch Němec, Roman Čermák, Jakub Stehlík a Matyáš Šána. Na zkoušku se naopak představí obránci Dominik Ficek a Jiří Kališ.
pá 14. 8. 2020

S Havířovem ve čtvrtek

Domácí přípravné utkání proti Havířovu, původně plánované na úterý 18. srpna, bude na žádost soupeře odehráno až ve čtvrtek 20. srpna od 18:00.
út 4. 8. 2020

Prázdninové bruslení

Bruslení veřejnosti je zpět! V srpnu 2020 bude probíhat na zimním stadionu v těchto termínech: 17. 8., 24. 8. a 31. 8., vždy od 17 do 18 hodin.
po 6. 7. 2020

Dovolená v kanceláři

Z důvodu dovolené budou kanceláře klubu od úterý 7. července do pátku 10. července uzavřené.
pá 19. 6. 2020

Kvarteto do Prostějova

Bývalí znojemští hráči David Bartoš, Petr Mrázek, Aleš Sova a Michal Gago budou v příští sezóně oblékat dres prvoligového Prostějova. Kompletní přehled změn v kádru naleznete zde.
Další stránky
123456>>