Orli Znojmo Orli Znojmo

Krátké zprávy

so 9. 11. 2019

Výjezd do Vídně

Fan club pořádá výjezd na utkání do Vídně v pátek 22. listopadu. Odjezd od zimního stadionu v 16:45, cena včetně vstupenky 700 Kč (pro členy fan clubu 650 Kč, studenty 630 Kč a děti do 14 let 400 Kč). Informace a přihlášky u Jakuba Maršalíka, tel.: 724 287 137, email: znfans@seznam.cz.
po 4. 11. 2019

Dva měsíce bez Matuše

Následky střetu znojemského kapitána Radima Matuše v sobotním utkání proti Bolzanu se ukázaly být vážnějšího charakteru, kapitán týmu tak bude kvůli zranění v dolní části těla chybět přibližně dva měsíce.
ne 3. 11. 2019

Stav Radima Matuše

Ze zápasu s Bolzanem odstoupil v první třetině znojemský kapitán Radim Matuš. Podle trenéra Miroslava Fryčera utrpěl šestadvacetiletý útočník zranění v oblasti třísla. "Bohužel to vypadá na dlouho, ale uvidíme v dalších dnech," řekl Fryčer po utkání.
čt 31. 10. 2019

Orli dvakrát na SKY

Dva prosincové zápasy Orlů bude přenášet rakouská stanice SKY Sport. Nejprve v úterý 3. prosince od 19:15 odvysílá souboj Znojma v Salzburgu, v pátek 20. prosince pak bude i u domácího utkání s Klagenfurtem. Jeho začátek se tak přesouvá na 19:15.
st 2. 10. 2019

Týmový plakát

V sekci Ke stažení si můžete stáhnout týmový plakát Orlů pro sezónu 2019/2020.
po 9. 9. 2019

Pozvánka na TK

Předsezónní tisková konference Orlů se uskuteční v úterý 10. září od 16:00 v budově České spořitelny na ulici Pontassievská ve Znojmě. Zúčastní se jí prezident klubu Pavel Ohera, manažer Petr Veselý, hlavní trenér Miroslav Fryčer, zástupce A-mužstva i jednoho z nových partnerů. TK je přístupná veřejnosti, těšíme se na vás!
ne 8. 9. 2019

Vstupenky v prodeji

Dnes byl spuštěn prodej vstupenek na celou základní část Erste Bank Eishockey Ligy 2019/20. Pořiďte si vstupenku včas a získejte ji za nejlepší cenu zde.

Ceny vstupenek na základní část soutěže:
Standardní cena: 139,- Kč
Cena od 6 dní před utkáním: 149,- Kč
Cena v den utkání: 159,- Kč

Cena zvýhodněných vstupenek: 100,- Kč. Zvýhodněné vstupenky lze zakoupit pouze fyzicky na pokladně po předložení dokladu.
pá 30. 8. 2019

Gago zůstává

Jednadvacetiletý útočník Michal Gago uspěl na zkoušce a zůstává v kádru Orlů. "Je to pro nás využitelný hráč. Už máme představu o jeho roli," řekl sportovní manažer a trenér Miroslav Fryčer o odchovanci zlínského hokeje.
st 21. 8. 2019

Vyzvednutí permic

Permanentní vstupenky zakoupené online bude možné po předložení dokladu o nákupu vyzvednout u vrátnice ZS ve čtvrtek od 17 do 19 hodin.
po 19. 8. 2019

Krejčiřík končí

Mladý útočník Vojtěch Krejčiřík, který byl v A-mužstvu na zkoušce, opouští tým po Memoriálu Zbyňka Kusého. „Rozloučili jsme se, protože máme v sestavě typově podobného hráče v Petru Beránkovi," podotkl trenér Miroslav Fryčer.
pá 16. 8. 2019

Reportáž ze ZŽH

ČT Sport odvysílala zajímavou třicetiminutovou reportáž z červencové akce Znojmo žije hokejem. Záznam naleznete přímo na webu České televize pod tímto odkazem.
čt 15. 8. 2019

O umístění v Hradci

O konečné umístění (5. či 6. místo) na Memoriálu Zbyňka Kusého se Orli utkají v pátek od 18:00 proti extraligovému Mountfieldu HK. Zápas se odehraje v ČPP Aréně v Hradci Králové.
čt 15. 8. 2019

Dva hráči na zkoušce

Orli v rámci zápasové přípravy na novou sezónu zkouší dva mladé jednadvacetileté útočníky. Jsou jimi Michal Gago a Vojtěch Krejčiřík. V loňské sezóně oba působili v 1. a 2. lize v Česku, nyní se s týmem účastní Memoriálu Zbyňka Kusého.
st 31. 7. 2019

Bulín končí u Orlů

Vedení klubu rozvázalo s okamžitou platností dohodou smlouvu s hráčem Janem Bulínem. "Honza porušil životosprávu tak zásadním způsobem, který je absolutně neslučitelný s filozofií klubu a sportu vůbec, proto jsme byli nuceni učinit tento krok. Děkujeme mu za odvedenou práci v našem klubu a přejeme mu hodně úspěchů v dalším osobním a sportovním životě," uvedl pro klubový web sportovní manažer klubu a hlavní trenér Miroslav Fryčer.
čt 11. 7. 2019

Dovolená v kanceláři

Od 15. do 19. července nebude z důvodu dovolené možné zakoupit permanentní vstupenky osobně v kanceláři klubu. Děkujeme za pochopení.
Další stránky
123456>>