U20:  tým   zápasy   statistiky ZČ   tabulka
U18:  tým   zápasy   tabulka U16:  tým   zápasy
Starší žáci:  tým   zápasy Mladší žáci:  tým   zápasy A   zápasy B
4.třída:  tým   zápasy 3.třída:  tým   zápasy A   zápasy B
2.třída:  tým   zápasy A   zápasy B Přípravka:  tým   zápasy
Týden hokeje ve Znojmě

Junioři prohráli třetí zápas v řadě. Nestačili na Steiermark

pondělí 15. 10. 2018 | Lukáš Caha

Junioři prohráli třetí zápas v řadě. Nestačili na SteiermarkUtkání znojemské juniorky ve Steiermarku rozhodla třetí třetina. Hned v jejím úvodu se dostali domácí do vedení 2:1 a svoji výhru pečetili brankou při závěrečné powerplay. Celý článek

Budapešť v šedesáté minutě rozhodla o prohře znojemské juniorky

pondělí 8. 10. 2018 | Nikola Katolická

Budapešť v šedesáté minutě rozhodla o prohře znojemské juniorkyDo zápasu lépe vstoupili mladí Orli, kteří již ve čtrnácté minutě vedli 3:1. Maďaři ale dokázali během druhé třetiny dvougólové manko stáhnout. Rozhodující branka padla až šestadvacet vteřin před koncem třetí periody z hole maďarského hráče. Celý článek

Znojemská juniorka si na domácím ledě s Budapeští neporadila

neděle 30. 9. 2018 | Nikola Katolická

Znojemská juniorka si na domácím ledě s Budapeští neporadilaPrvní letošní zápas ve znojemské Nevoga aréně se znojemské juniorce nevyvedl. V první třetině si Budapešť vybudovala dvougólový náskok, ke kterému ve druhé třetině přidala další tři góly. Jediný gól Znojma střelil v čase 43:43 Mirek Bazala. Celý článek

Juniorka stále vévodí tabulce. Bezmocná Budapešť obdržela šest gólů

pátek 28. 9. 2018 | Marcela Procházková

Juniorka stále vévodí tabulce. Bezmocná Budapešť obdržela šest gólůV pátečním utkání proti Hokiklub Budapešti Orli potvrdili svoji roli favorita. Poslední celek tabulky B stávajícího lídra dvěma góly nijak neohrozil. Jihomoravané poslali do maďarské sítě zásluhou Hladoníka, Kosnara, Piše a Sorgera rovných šest branek a s přehledem si tak připisují na své konto plný počet důležitých bodů. Celý článek

Juniorka s Fehérvárem neuspěla. Domů přijíždí s vysokou porážkou

neděle 23. 9. 2018 | Marcela Procházková

Juniorka s Fehérvárem neuspěla. Domů přijíždí s vysokou porážkouPo první klidně odehrané třetině začala na ledě ve Fehérváru teprve ta pravá podívaná. Oba celky se do sebe navzájem opřely a do sítě zaplouval jeden kotouč za druhým. Naneštěstí pro Znojmo padla většina přesných střel právě do jejich sítě. Celý článek

Z přetahované v Budapešti si junioři připisují tři body

neděle 16. 9. 2018 | Nikola Katolická

Z přetahované v Budapešti si junioři připisují tři bodyZnojemská juniorka se během napínavého duelu proti Budapešti čtyřikrát ujala vedení. Domácí třikrát dokázali brzy dorovnat. Na čtvrý úder Orlí letky, ale odpověď nenašli, a tak Orli vybojovali další cennou výhru do tabulky. Celý článek