U20:  tým   zápasy   statistiky ZČ   tabulka
U18:  tým   zápasy   tabulka U16:  tým   zápasy
Starší žáci:  tým   zápasy Mladší žáci:  tým   zápasy A   zápasy B
4.třída:  tým   zápasy 3.třída:  tým   zápasy A   zápasy B
2.třída:  tým   zápasy A   zápasy B Přípravka:  tým   zápasy
Týden hokeje ve Znojmě

Dorost bere po Molnárově hat-tricku na domácím ledě tři body

pátek 14. 12. 2018 | Nikola Katolická

Dorost bere po Molnárově hat-tricku na domácím ledě tři bodyDlouho bylo skóre zápasu vyrovnané. První branka přišla až v 54. minutě z hole Jana Molnára. Tomu však jeden gól nestačil a do konce třetiny překonal brankáře hostů ještě dvakrát, čímž si připsal hat-trick. Celý článek

Junioři na domácím ledě smetli Györ

neděle 2. 12. 2018 | Nikola Katolická

Junioři na domácím ledě smetli GyörDvakrát se do vedení dostali hosté, když ale domácí podruhé vyrovnali, na nic nečekali a nadále navyšovali skóre až na konečných 7:3. Hat-trick si připsal Martin Kosnar. Tři body si dále připsal Alex Hladoník díky jedné asistenci a dvěma gólům. Celý článek

Znojemská juniorka se raduje z vítězství

čtvrtek 29. 11. 2018 | Marcela Procházková

Znojemská juniorka se raduje z vítězství První dvě dvacetiminutovky nám o vítězi mnoho neprozradily. Domácím se podařilo smazat náskok, který si Znojmáci během první části hry vytvořili. Rozhodnout tak měla závěrečná třetina, v níž Orli své těsné vedení nakonec uhájili. Celý článek

Juniorce se ve Vídni nevyvedl vstup do utkání a domů se vrací bez bodu

středa 28. 11. 2018 | Nikola Katolická

Juniorce se ve Vídni nevyvedl vstup do utkání a domů se vrací bez boduVídeňská juniorka vlétla do zápasu s vysokým tempem a na začátku druhé třetiny vedla 5:0. Mladí Orli se snažili vývoj utkání otočit, přidali čtyři branky a dostali se se soupeřem do kontaktu, na zvrácení nepříznivého výsledku ale nenašli dostatek sil. Celý článek

Junioři na Fehérvár nestačili, na domácí půdě podlehli třígólovým rozdílem

čtvrtek 22. 11. 2018 | Nikola Katolická

Junioři na Fehérvár nestačili, na domácí půdě podlehli třígólovým rozdílemV zápase proti lídrovi skupiny mladí Orli neuspěli. Soupeř se v páté minutě dostal do vedení, které si hlídal a navyšoval po dobu celého zápasu. Za Orly se prosadil Svoboda s Hladoníkem. Dvě asistence si připsal Sigmund. Celý článek