Ptejte se: Redakce webu

Potřebujete něco vědět? Objevili jste na webu chybu? Máte námět na zlepšení těchto stránek? Pak je tu pro vás tato rubrika!

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno:
Zobrazit: Odpovědi

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 5654 odpovědí v této kategorii celkem.

5. 7. 2018, 21:11

Chlapi,mohli byste doplnit fotky nových hráčů na soupisce týmu?Díky......

Odpověď:
Dobrý den, týmové focení a focení jednotlivých hráčů proběhne jako vždy před sezónou. Cizinci se zatím k týmu nepřipojili. Děkujeme za pochopení.
Tomáš (Orli Znojmo)
28. 6. 2018, 15:57

Hezký den,
nová sezóna EBELky ještě nebyla rotlosovaná? Protože tady pořád máte napsanou pouze tu loňskou. díky

Odpověď:
Dobrý den, rozlosování soutěže vedení EBEL ligy doposud nezveřejnilo. Jakmile tak učiní, určitě bude v co nejkratším možném čase tady na webu.
2. 6. 2018, 11:05

Prodej permanentek začne kdy? Děkuji.

Odpověď:
Dobrý den, permanentní vstupenky půjdou do prodeje ve druhé polovině června. Informace zveřejníme včas na webu.
petr.61 (petr.61@post.cz)
28. 5. 2018, 10:00

Prosím o doplnění místa, kam odešli hráči v minule sezoně.
Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, u některých hráčů to zatím není známo. Jejich nová angažmá doplňujeme postupně.
RomanRichelieu (RomanRichelieu@email.cz)
25. 5. 2018, 13:24

Zdravím,kádr už je kompletní?

Odpověď:
Dobrý den, ano, momentálně je kádr uzavřený.
fansOrli
22. 5. 2018, 11:21

Dobrý den,
po skončení uplynulé sezony jste informovali o jednáních s T.Halászem a C.Corbettem kvůli prodloužení smlouvy. Krátce na to proběhlo oznámení o prodloužení smlouvy s T.Halászem, jak to tedy vypadá s Codym Corbettem?

předem děkuji za odpověď :)

Odpověď:
Dobrý den, Cody Corbett se z rodinných důvodů rozhodl ve Znojmě nepokračovat.
-caL-
Jordánek
29. 4. 2018, 19:32

Dobrý den,

mohli by jste prosím udělat rozhovor s panem Oherou?

Zajímá mě, jestli bude klub nadále stagnovat, nebo už se posuneme někam dál.

Krom nové rolby nejde vidět žádná práce.

Odpověď:
Dobrý den, ano, rozhovor s prezidentem klubu je v plánu.
petr.61 (petr.61@post.cz)
26. 4. 2018, 11:05

Dobrý den.
Chci se zeptat, kdy dáte do rubriky ZMĚNA V KÁDRU, všechny odchody a kam, a taky příchody a odkud.
Děkuji petr.61

Odpověď:
Dobrý den, doplníme brzy.
Lukas
16. 3. 2018, 13:02

Dobrý den,

mohli by jste udělat rozhovor s panem Oherou?, zajímá mě jak to vypadá s novou kostkou, s novou halou pro mládež a také se mluvilo o zápase s Vídní pod širým nebem. Pan Ohera by mohl nastínit, jaké jsou vize do budoucna? Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, ano, rozhovor s majitelem klubu je v plánu.
23. 1. 2018, 15:06

Psali jste, že se k Vám dostala širší nominace pro turnaj v Bratislavě. Je tam alespoň nějaký znojmák, nebo český hráč z EBEL. Díky moc za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, z každého týmu byli nominováni dva hráči, o kterých rozhodovali v anketě čtenáři webu erstebankliga.at. Co se týče Orlů, do užšího výběru se dostali Jan Lattner a Colton Yellow Horn.
Další stránky
123456>>