Junioři ve vyrovnaném prvním čtvrtfinále těsně prohráli

04.03.2018 | LuP

Znojemští junioři sehráli na ledě prvního týmu základní části velmi vyrovnanou partii, ve které dlouho drželi vyrovnaný stav. Góly Roubala a Zmeškala odpověděly na trefy domácích z první třetiny, ale Fehérvár o svém vítězství rozhodl ve třetí třetině. Série pokračuje ve čtvrtek v 19:30 ve Znojmě.

ČF1, neděle 4. 3. 2018, 14:30
4
Fehérvár
2
Třetiny: 2:0, 0:2, 2:0
Branky a nahrávky: 7. Peter (Z. Kiss), 16. Erdely (Almasi), 50. Vertes, 60. Erdely (D. Szabo, Z. Kiss) – 25. Roubal (Piš, J. Rudy), 26. Zmeškal (Svoboda). Rozhodčí: Wolf, Abonyi – Galsi, Árkovics. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:1. Diváci: 165. Střely na branku: 46:25. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 4:2.
Fehérvár AV19: Szeles – Vas, Erdely, Szabo, Halasi, Takacs, Nemeth, Antal, M. Horvath – Z. Kiss, Peter, Madacsi – P. Kiss, Vertes, Mihaly – Vincze, Kovacs, Buzas – Erdei, Almasi, Dezsi.
ORLI ZNOJMO: Kolupajev – S. Rudy, Brabec, Štěpanovský, Hrubý, J. Rudy, Bazala – Kosnar, Růžička, P. Bulín – Piš, Roubal, Miščík – Svoboda, Zmeškal, Zelenkov – Ligocký, Konečný, Hladil.

Ohlasy

Miroslav Vybíral (Znojmo): Odehráli jsme z naší strany velmi povedené utkání. Celý tým ukázal velkou vnitřní sílu proti soupeři, který nastoupil v nejsilnější možné sestavě s hráči, kteří stabilně nastupují v mezinárodní Erste lize. Utkání bylo o maličkostech, jak to v play-off bývá, a my udělali o jednu chybu víc. Kluci ukázali, že se Fehérvaru vyrovnají. Doma před našimi skvělými fanoušky vyhrajeme a vrátíme sérii do Fehérváru.