Třetí remíza v řadě, nájezdy se tentokrát Znojmu vydařily

28.08.2005 | BaM, GaZ

Z n o j m o - Předposlední zápas letní přípravy sehráli v pátek Znojemští orli na domácím ledě s Třincem a už potřetí za sebou uhráli remízu. Tentokrát však vstřelili dvakrát tolik branek než v předchozích dvou duelech a v následných trestných stříleních byli úspěšnější než jejich soupeř. Během normální hrací doby se za Orly postupně trefili Haman, Chlubna, Čakajík a nerozhodný výsledek zachraňoval minutu před koncem Pucher. Ten pak opět proměnil i svůj nájezd, což se podařilo také Hešovi s Čakajíkem. Oceláři překonali Trvaje pouze jednou, a rozhodující trefu si tak připsal Heš. V dresu domácích nastoupil útočník Jan Fadrný, bývalý hráč Slavie a Českých Budějovic, který minulou sezónu odehrál převážně za Kometu Brno a má i zkušenosti z nižších zámořských soutěží.

přát., pátek 26. 8. 2005, 17:30, Zimní stadion Znojmo
Třinec
po samostatných nájezdech
Třetiny: 1:1, 1:1, 2:2 - 1:0
Branky: 12. Haman (Chlubna, Heš), 36. Chlubna (Ondřej), 51. Čakajík (Pucher), 59. Pucher (Uram, Mikulík), rozhodující nájezd Heš - 15. Tomas (Peterek), 37. Bordowski (Tomas), 50. Tesařík (Žibrita, Kroupa), 57. Polanský (Zbořil). Rozhodčí: Palášek - Skopal, Reich. Vyloučení: 8:10, navíc J. Kudrna, Frolo (oba Třinec) 10 min. OT. Využití: 1:0. Diváci: 1520. Střely na branku: 27:26. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4, 4:4.
ORLI ZNOJMO: Trvaj - Jareš, Heš, Němeček, Čakajík, Mojžíš, Varakas, Chvátal, Šmach - Chlubna, Haman, Selingr - Mikulík, Pucher, Uram - Ondřej, Fadrný, Ludvík - Beroun, Tatarčík, Vaškovič
HC Oceláři Třinec: Holeš - Vyhlídal, Výtisk, Frolo, Kudělka, Pácal, Hunkes, Všetečka, Tesařík, Kroupa - J. Kudrna, Peterek, Hašek - Tomas, Žibrita, Polanský - Martynek, Bordowski, Zbořil - Vítek, Pavelek

Miloslav Hořava (Znojmo): Nejsem spokojen s přístupem hráčů k tomuto zápasu. Zbývá nám ještě čtrnáct dní, abychom na tom zapracovali.