Český Telecom Extraliga - ne 21. 10. 2001
Vsetín

"Mimina" vybojovala bod

Vsetínský tým, v jehož středu hrají prim mladíci kolem Hudlera, vybojoval po zajímavém utkání ve Znojmě bod. Do vedení poslal domácí Uram, za hosty vyrovnával Vlach. Zápas nic nezměnil na jedenácté příčce Orlů v tabulce.
Vsetín v úvodu zachytil nápor Orlů a díky šanci Hudlera s Vampolou se mohl dostat do vedení, Svoboda byl však proti. Po několika šancích ze strany domácích se prosadil až ve 24. minutě Marek Uram. Branka předznamenala Orlí ofenzívu, ale Biegla nepřekonali Pucher, Plášek ani Uram.

V úvodu poslední části Orli dále kontrolovali hru, ale při vlastním oslabení stál tváří v tvář Svobodovi aktivně hrající Hudler. Vyrovnání přišlo ve třiapadesáté minutě, Vlach srazil za Svobodu Vaicovo nahození. Šanci rozhodnout měl ještě Vorel, ale ani on, ani nidko jiný už gól nevstřelil. Rozhodnutí nepřineslo ani prodloužení.

Ohlasy trenérů

Pavel Pazourek (Znojmo): "Po průběhu utkání můžeme být s bodem spokojeni. Vytvořili jsme si také dost šancí, ale dali jsme jen jednu a zápas po zásluze skončil remízou. Vyzdvihl bych opět výkon brankáře Svobody."

Zdislav Tabara (Vsetín): "Můžeme být spokojeni s výsledkem i hrou. Na začátku jsme nepustili domácí do tlaku a měli první velkou šanci, ale tu jsme nevyřešili dobře. I druhá třetina byla z naší strany dobrá, přestože jsme ji prohráli. Vypracovali jsme v ní totiž několik šancí, ale chyběl nám důraz před brankou. V posledním dějství se nám díky vůli a bojovnosti podařilo vyrovnat, i když poněkud šťastně."