2:1, 4:0, 2:0
1/3
2/3

Report ze zápasu UNL vs. ZNO (8:1)

Do zápasu vstoupili lépe domácí. Brzy hráli přesilovku a Hanzl otevřel skóre - 1:0. I nadále byli o něco aktivnější domácí. Hosté měli první výhodu přesilové hry až v 11. minutě a vyrovnávací branka doslova visela ve vzduchu. Domácí se však ubránili. Hra se poté vyrovnala. V 16. minutě poslal Místecký do vyložené šance Hanzla, ale ten brankáře nepřekonal. O minutu později našel Horváth zpoza branky volného Alexu a ten srovnal stav utkání. Do šaten však šli veseleji domácí. Těsně před sirénou se ještě trefil Místecký.

I do druhé třetiny měli domácí bleskový nástup. Už po 40 vteřinách zvyšoval na 3:1 opět Hanzl. Ve 25. minutě měli domácí štěstí, když zazvonila tyčka Wegertovy svatyně. Kuriózní situace přišla ve 28. minutě. Kentoš byl při samostatném úniku zahákován a v pádu zapadl spolu s kotoučem i brankářem do branky - 4:1. Poté se hrálo prakticky bez šancí. Až ve 38. minutě, při přesilovce, dorážel Zákoutský Hanzlovu střelu - 5:1. Poté vystřídal Pance v brance hostí Kacetl. Ještě před koncem třetiny zvýšil dorážkou Řídelova pokusu na 6:1 Bříza.

Na začátku třetí třetiny dohrávali hosté přesilovku. Urodilo se ale až ve 45. minutě v přesilovce domácích. Brož vyslal Hanzla a ten švihem z mezikruží zkompletoval hattrick - 7:1. Přestože výsledek už byl daný, hosté nesložili zbraně a snažili se alespoň o korekci skóre. S přibývajícími minutami na ledě trochu zbytečně vzrůstala nervozita, a když už se zdálo, že se stav utkání nezmění, prosadil se po samostatné akci Řídel.