Junioři podruhé padli, sezóna jim končí

12.03.2010 | Lukáš Caha

Litvínov - Ani druhé vzájemné utkání v play off nevyšlo znojemským juniorům podle představ a jejich letošní pouť extraligou se zastavila již v osmifinále. Orli se sice dostali běhěm tří minut v první třetině do dvoubrankového vedení díky Lattnerovi a Jarůškovi, ale Litvínov ještě v téže třetině snížil, když poslal za hostujícího gólmana kotouč Přeučil. Ve druhé třetině otočil zápas ve prospěch svého týmu dvěma brankami Stříteský. Znojmo to v posledních minutách závěrečného dějství zkoušelo opět bez gólmana, ale toho využil Mackal a pečetil tak postup domácích po vyhrané sérii 2:0 na zápasy.

OF2, pátek 12. 3. 2010, 13:30
Litvínov
Branky a nahrávky: 14. Přeučil, 29. Stříteský (Kousalík, Kafan), 40. Stříteský (Matai), 60. Mackal (Stříteský, Kousalík) - 10. Lattner (Stehlík), 14. Jarůšek (Stehlík, Piskoř). Rozhodčí: Zubzanda - Koskuba, Šulo. Vyloučení: 10:6. Využití: 2:1. V oslabení: 0:1. Střely na branku: 26:32. Průběh utkání: 0:2, 4:2.
HC Litvínov: Nechvátal - Eminger, Hora, Kabeláč, Kousalík, Müller, Stříteský - Bíza, Černý, Jurčík, Kafan, Mackal, Matai, Přeučil, Račuk, Smolka, Zavřel
ORLI ZNOJMO: Panec - Latner, Lattner, Opalek, Pláněk, Pospíšil, Stehlík, Tichý - Bartoš, Havlík, Jarůšek, Kovalský, Piskoř, Síkela, Süsser, Svoboda, Trojan

Martin Stloukal (Znojmo): V podstatě úplně stejné utkání, jako jsme odehráli doma s tím, že jsme dnes hráli ještě o něco lépe. Na to, abych takovéto zápasy vyhrávali, je potřeba ještě takový ten více extraligový hokej a po celý zápas jej dodržovat.