0:1, 1:1, 1:1
1/3
2/3

Orli nechali Žraloky na suchu

Znojemští hokejisté se nezalekli dlouhé cesty do Tyrolska a po rychlém úvodním gólu se po většinu zápasu drželi ve vedení, které uhlídali až do závěrečné sirény. Asistenci si připsal i brankář Sasu Hovi. Do týmové kasy tak přibyly další dva ligové body.

Znojemští hokejisté odstartovali zápas na ledě Innsbrucku na výbornou a již ve druhé minutě se prosadil bekhendovou střelou útočník Martin Podešva. Orli si i nadále počínali aktivně a Munro se zapotil při ostré ráně Lattnera či dalším pokusu Davida Bartoše. Domácí hráči Hoviho tolik nezaměstnávali, ale i tak se finský gólman činil při akci bratrů Donatiových a střele obránce Pittla.

Prostřední dějství hry přineslo rychlé vyrovnání po chybné znojemské rozehrávce, po níž se dostali do přečíslení Salazar a Alexander Höller, jenž poslal puk za Hoviho záda. Remízový stav však nevydržel příliš dlouho. Necelé dvě minuty poté, navíc v oslabení, se z brejkové situace zakončené střelou ke vzdálenější tyči radoval Jan Lattner.

Těsně před polovinou zápasu se hostující brankář blýskl při akci Salazara, který z bezprostřední blízkosti nedokázal skórovat. Posléze Orli zvládli ubránit hned tři oslabení v řadě, do závěrečné třetiny si tak odnášeli těsné vedení.

Na začátku třetí části zazvonila tyč po zásahu Martina Podešvy. Znojmo poté ustálo další vyloučení a v čase 51:15 se zapsal do střelecké listiny Ondřej Fiala, který z dorážky překonal maskovaného muže Innsbrucku.

Hosté výborně bránili a Žraloci se jen těžko probíjeli do útoku. K zdramatizování závěru duelu jim pomohlo až znojemské vyloučení, při němž navíc trenér sáhl ke hře bez gólmana a necelou minutu před koncem Tyler Donati snížil na rozdíl jedné branky. Poslední vteřiny si Orli pohlídali a bodovali již v šestém utkání v řadě.