2:0, 1:1, 1:0
1/3
2/3

Téměř po měsíci nezískalo Znojmo ani bod, sérii ukončil Graz

O výhře Grazu rozhodla již první polovina zápasu, kdy se domácí postupně propracovali do tříbrankového náskoku. Za Orly sice snížil Oldřich Horák, ovšem k bodům to nevedlo. Rakušané přidali pět minut před sirénou čtvrtý gól.

Znojmo odjelo do Grazu bez pěti hráčů a již po pětaosmdesáti sekundách se muselo bránit ve třech. Domácí tuto dlouhou přesilovku sice nevyužili, ovšem trefili se v té následující, kdy šel svůj trest za podražení odpykat Pucher. Čtyři sekundy před jeho návratem dorazil odražený puk za brankovou čáru Alexandre Picard.

Orli se snažili o rychlou odpověď. Tvrdou střelu od levého mantinelu vyslal obránce Horák, avšak Stefaniszin kotouč včas vyrazil. K vyrovnání nepomohla ani následující přesilovka, a tak si o slovo řekl znovu Graz. Přihrávku přímo před branku obdržel Greg Day a střelou mezi betony Hoviho navýšil na 2:0. Ještě hůře pro Jihomoravany mohlo být o necelou minutu později, kdy unikl do brejku Latendresse. Domácímu útočníku se však nepovedlo zakončení.

Na začátku druhé třetiny neuspěl Podešva a Graz si zahrál další přesilovou hru. Tu soupeř bez větších obtíží ustál. Snížit nedokázal ani Sova, jenž vyslal projektil od modré. V polovině zápasu se nejlépe zorientoval v závaru ve znojemském brankovišti Olivier Latendresse a domácí se znovu radovali.

O sedm minut později se konečně usmálo štěstí také na Orly. Oldřich Horák prostřelil od modré čáry vše, co mu stálo v cestě. Ve zbytku třetiny se hosté ubránili další početní výhodě domácích devětadevadesátek.

Ani v úvodu třetí dvacetiminutovky si rozhodčí neodpustili poslat na trestnou lavici znojemského hráče. Graz se do lepších šancí nedostal, naopak hostující Bartoš překvapil Stefaniszina z protiútoku. V dalších minutách měli více ze hry Rakušané. Latendresse sice na Hoviho nevyzrál, ovšem Zintis-Nauris Zusevics o pár minut později byl úspěšnější. Kotouč poslal mezi odkryté tyče.

Následovaly dvě přesilovky pro Znojmo a s nimi i velká šance Lattnera. Domácí brankář byl však pohotovější a střelu českého útočníka vykryl. Ke zdramatizování zápasu nepomohlo ani odvolání Hoviho z branky, a Orli tak po úspěšné sérii sedmi zápasů v řadě nezískali ani bod.