Kranj
1/3
2/3

Report ze zápasu ZNO vs. TRG (6:2)

Miroslav Kubo (Znojmo): Chybí nám trocha pokory, rozptylují nás věci, které by nás rozptylovat neměly. I když dnes se na utkání podepsali i rozhodčí. Tolerovat zákroky které míří na hlavu...pak to začít řešit až v závěru. To je zbytečné. Se vší úctou k soupeři, dneska nic nepředvedl. Kromě faulů a hry na hranici fair-play. Máme dva zraněné hráče - Radek Niederhafner s ramenem a Patrik Tondl se zády, což je pro nás hodně velký problém. Rozhodčí bohužel technické hráče nechránil.

Konec byl trochu divoký. Ale já se klukům z jedné strany ani nedivím. Být šedesát minut soupeřem řezaný, tak někde se ta frustrace musela projevit. O nic už se nehrálo, jen o zdraví.

Díky tomu, že jsme po druhé třetiny vedli 6:1, tak zápas byl z naší strany relativně v klidu. My už jsme chtěli jen hlídat puk, kontrolovat průběh hry.