1:1, 2:1, 3:1
1/3
2/3

Hráči Slovanu doma odčinili své zaváhání

B r a t i s l a v a - S šestigólovým přídělem, který utržili v dalším přípravném utkání, odjeli Znojemští orli z hlavního města Slovenské republiky. Domácí se tak dokonale pomstili za porážku 3:7 v prodloužení z Hostan arény. Orli dokázali držet krok pouze první třetinu, pak už začal náskok soupeře nezadržitelně narůstat. Brankář Slávik po předchozím čistém kontu pětkrát inkasoval, často po chybách v obraně, šestý gól padl do prázdné klece při závěrečné power play. Za Znojmo se trefili <b>Pucher, Beroun a Bičánek</b>.

Karel Vaněk (Znojmo): Utkání bylo vyrovnané, my jsme dostávali branky po hrubých chybách a sami jsme naopak nebyli schopni šance proměnit. Šestou branku jsme inkasovali v power play.