Fehérvár
1/3
2/3

Report ze zápasu ZNO vs. FEH (2:6)

Šťastnější po první třetině mohli být hosté, kteří domácí celek přestříleli v poměru 7:14. Od začátku první třetiny to byli hosté, kteří udávali tempo zápasu. Hosté dostali hned na začátku zápasu šanci v podobě minutové hry tři na pět. Busaz měl šanci ve čtvrté minutě, kdy se mu ale nepodařilo vsítit puk do odkryté branky, a tak hosté této přesilové hry nevyužili. Velmi podobná akce následovala v osmé minutě, tu však již Arnold Busaz zužitkoval. Na konci třetiny si ještě vysloužil Csaszar Hunor Robert osobní trest na deset minut.

Druhá třetina byla o poznání zajímavější. Ve dvacáté třetí minutě se trefil Patrik Bulín, který doklepl přihrávku Jonáše Růžičky přesně do branky hostujícího týmu. Hned ve dvacáté páté minutě ovšem slavili opět hosté, kteří odskočili Orlům opět na rozdíl jednoho gólu, když Akos Mihala nasměroval kotouč do odkryté branky Orlů. Po tomto gólu maďarského celku se hrálo nahoru dolů, nikomu se však nedařilo vsítit další branku. Orli však nakonec ve třicáté páté minutě vyrovnali, když Filip Roubal využil závaru před brankou hostů a podařilo se mu z levého kruhu trefit rožek branky, a tak oba týmy odcházeli do kabin za vyrovnaného stavu.

Hned ve čtyřiadvacáté minutě se vedení opět ujali hosté, když Bence Dersi prostřelil dva znojemské hráče i brankáře. V padesáté minutě Maďaři odskočili Znojmu na rozdíl dvou gólů zásluhou Roberta Hunera Csaszara, který se trefil do odkryté branky Orlů. O dvě minuty později navýšili opět Maďaři svůj náskok po úspěšném trestném střílení Gergöho Vincze. Orli mohli využít v sedmapadesáté minutě trestného střílení také, Samuel Rudy však brankáře hostů nepřekonal. Orli hráli v posledních minutách ještě přesilovou hru, ani tu však nezužitkovali. Výhru hostujícího celku tak nakonec stvrdil Alex Kovács, když trefil prázdnou branku Orlů. Znojemští junioři tak odcházeli poraženi a svému soupeři musejí přenechat první místo v tabulce skupiny.