40'
54'
55'

Znojmo zakončilo základní část dvojcifernou výhrou v Záhřebu

Orli již od začátku potvrzovali roli favorita. Rychle se ujali vedení a ač Záhřeb vyrovnal, další góly stříleli prakticky již jen hosté. Domácího brankáře překonali celkem jedenáctkrát a díky výhře Grazu nad Dornbirnem si v tabulce zajistili osmé místo. Do nadstavby si tak ponesou čtyři bonusové body.

Do posledního zápasu Medveščaku v EBEL nastoupili znojemští suverénně. Již ve třetí minutě využil nepřehledné situace v brankovišti Marek Špaček, který zasunul puk do brány. V sedmé minutě sice srovnal chorvatský Igor Jačmenjak, ale od té doby již úřadovali hosté. V rozmezí tří minut vstřelili góly Radim Matuš, Erik Němec a Adam Sedlák, čímž Znojmo odskočilo na rozdíl tří branek.

I druhé dějství bylo gólově velmi plodné, Orli se trefili dohromady pětkrát. Nejprve předvedl tvrdou ránu Kanaďan C. J. Stretch. Ve dvacáté deváté minutě pak znojemští hráči zažili další třígólový moment, tentokrát v rozmezí čtyř minut. Svým gólem se blýskl Nicolas Hlava, jenž stál dobře postavený u tyčky. Následně přidal svůj druhý gól C. J. Stretch, který měl se zakončením také lehkou práci.

Ani Jan Lattner nezůstal pozadu, když využil sílící znojemský tlak dorážkou do odkryté brány. Před koncem druhé dvacetiminutovky se ještě prosadil nejproduktivnější hráč Orlů Marek Kalus, který na hranici brankoviště přehrál soupeřova obránce.

V posledním dějství opět dominovali Jihomoravané, ale již nevstřelili tolik gólů. Nejdříve se trefil Anthony Luciani, který využil skvělou Stehlíkovu přihrávku, aby jen o chvíli později C. J. Stretch zkompletoval hat-trick ranou z kruhu, čímž ustanovil konečný počet znojemských branek na jedenácti. Na rozloučenou se na konci zápasu ještě jednou prosadili domácí, když Luka Jarčov prostřelil Lassilu.