Ani pět gólů juniorku k vítězství nedovedlo

22.11.2015 | Marcela Procházková

Přestože Orli přestříleli svého soupeře téměř dvojnásobným počtem střel, na vítězství to nestačilo. Štěstí se přiklonilo spíše na stranu domácího týmu, který poslal do znojemské klece hned osm kotoučů. Jihomoravští hokejisté tak přišli o velmi cenné body a musí se spokojit s druhým místem v tabulce.

21.kolo, neděle 22. 11. 2015, 17:10
Okanagan Hockey Club
Branky a nahrávky: 3. Rosenberger (Koudelka), 14. Stupak (Tröthan, Bretschneider), 31. Bretschneider, 35. Steffler (Bretschneider, Tröthan), 38. Koudelka (Eyre), 40. Steyaert (Iskornev), 45. Zumstein (Koudelka, Rosenberger), 58. Koudelka (Zumstein, Rosenberger) – 10. Lander (Jeřábek, Švanda), 10. Niederhafner (Jambor), 12. Švanda (Hačecký, Lander), 48. Bulín J., 49. Bulín J. (Hačecký). Rozhodčí: Hofer – Legat, Durchner. Vyloučení: 8:8, navíc Bretschneider (OHC) - 5+DKU, Tröthan (OHC) – 10 min. OT., Beran, Mandát, Račický, Nahodil (všichni ZNO) - 5+DKU. Využití: 2:0. V oslabení:1:0. Diváci: 50. Střely na branku: 21:40. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 7:3, 7:5, 8:5.
Okanagan Hockey Club Europe: Wehrhan – Steffler, Eyre, Singer, Bartashevich, Gleß, Villas, Andryuschenko – Zumstein, Koudelka, Rosenberger – Tröthan, Stupak, Bretschneider – Galaguzov, Atamanchuk, Iskornev – Steyaert, Scherz, Kamyshev.
ORLI ZNOJMO: Slezák – Švanda, Mandát, Kruckovyč, Porzer, Kiss, Nahodil, Salát, Štuk – Hačecký, Lander, Jeřábek – Beran, Bulín J., Račický – Fruhwirt, Musil Svatuška – Niederhafner, Šlégl, Jambor.