Budapešť v šedesáté minutě rozhodla o prohře znojemské juniorky

08.10.2018 | Nikola Katolická

Do zápasu lépe vstoupili mladí Orli, kteří již ve čtrnácté minutě vedli 3:1. Maďaři ale dokázali během druhé třetiny dvougólové manko stáhnout. Rozhodující branka padla až šestadvacet vteřin před koncem třetí periody z hole maďarského hráče.

11.kolo, neděle 7. 10. 2018, 18:45
Hokiklub Budapešť
Branky a nahrávky: 3. Hladoník (Sigmund), 6. Sorger (Ludvík), 14. Fruvirt (Stromko, Del Favero), 55. Sigmund (Klus, Hladoník) – 5. Veres (Molnár, Pataky), 34. Ban (Glofak), 37. Ban (Herczeg), 43. Gebei (Glofak), 60. Veres (Szecsi). Rozhodčí: Antonín - Musil, Komínek. Vyloučení: 4:6, navíc Fruvirt 5 min + do konce utkání, Jonáš 10 min - Bogo 5 min + do konce utkání. Využití: 1:1. Diváci: 68. Střely na branku: 50:26. Průběh utkání: 1:0, 1:1,3:1, 3:4, 4:4, 4:5.
ORLI ZNOJMO: Paťha – Jonáš, Pílek, Klus, Konečný, Hrubý, Peří – Hladoník, Sigmund, Piš - Ludvík, Sorger, Vokurka - Del Favero, Stromko, Fruvirt.
Hokiklub Budapešť: Györi – Futo Mate, Szecsi, Bogo, Ban, Schulper, Molnar – Ivacson, Kabai, Kiss - Gebei, Glofak, Heczeg - Verec, Becze, Pataky.

Miroslav Vybíral (Znojmo): Celé utkání jsme hráli nátlakový hokej. Soupeř skóroval z rychlých protiútoků, které samozřejmě hrozí, pokud se většinu utkání pohybujete v útočném pásmu. Nevyvarovali jsme se několika individuálních chyb, které nás stály výsledek. Každý trénink se ale snažíme pracovat na našem herním konceptu, který se pomalu začíná pozitivně promítat i v zápasech.