Dorost bere po Molnárově hat-tricku na domácím ledě tři body

14.12.2018 | Nikola Katolická

Dlouho bylo skóre zápasu vyrovnané. První branka přišla až v 54. minutě z hole Jana Molnára. Tomu však jeden gól nestačil a do konce třetiny překonal brankáře hostů ještě dvakrát, čímž si připsal hat-trick.

21.kolo, středa 12. 12. 2018
Okanagan Hockey Club
Branky a nahrávky: 54. Molnár (Kratochvíl), 59. Molnár, 60. Molnár (Šáňa). Rozhodčí: Veprek - Brzobohatý, Procházka. Vyloučení: 5:5. Využití: 1:0. Diváci: 68. Střely na branku: 26:16. Průběh utkání: 3:0.
ORLI ZNOJMO: Hrstka - Šáňa, Sleboda, Matěcha, Marcinko, Koudela, Ujjobbagy - Hudeček, Molnár, Kratochvíl - Bittner, Bazala, Chlubna - Sarkisyants, Machala, Skalka - Ptitsa.
Okanagan Hockey Club Europe: Pozzera - Mölls, De Bonilla, Noll, Eschenberger, Venier, Lievens - Terpinskiy, Geifes, Mojzer - Lebedzeu, Atamanchuk, Santamaria - Uhlíř, Vasin, Inselkammer, Aleksejenko, Kouklakis.