Erste

Je dobojováno. Znojemským juniorům skončila v Jesenici sezóna

Je dobojováno. Znojemským juniorům skončila v Jesenici sezóna
09.03.2017 | Marcela Procházková

Třetí rozhodující utkání čtvrtfinálové série mezi znojemskými juniory a Jesenicí nedopadlo pro hostující hokejisty dobře. Jesenice v zápase dominovala a velmi rychle si v první třetině vybojovala vedení, které Orlům činilo potíže. Ačkoliv druhá část hry přinesla už vyrovnanější hokej, svěřenci Mirosvala Vybírala nedokázali ze ztráty příliš ukrojit. Vítězství Slovinců pak zpečetila třetí třeina, ve které propadlo do znojemské sítě hned pět kotoučů.

ČF3, čtvrtek 9. 3. 2017
10
Jesenice
Znojmo
3
Třetiny: 3:0, 2:2, 5:1
Branky a nahrávky: 3. Ivancevic (Avsenek), 8. Tomazevic (Glavic, Jezovsek), 12. Sturm (Avsenek), 32. Glavic (Avsenek), 38. Svetina E. (Sersen, Sturm), 41. Glavic (Tomazevic, Jezovsek), 49. Svetina E. (Sturm, Sersen), 53. Brglez (Rajsar, Sodja), 56. Sodja (Tomazevic, Jezovsek), 60. Glavic (Jezovsek, Stojan) – 23. Janás (Kosnar, Oščádal), 38. Kosnar, 55. Fruhwirt (Oščádal, Janás). Rozhodčí: Zrnič, Arlič – Pahor, Javorník. Vyloučení: 3:6, navíc Janás (ZNO) - 10 min. OT, Oščádal (ZNO) - 10 min. OT, Kuntoš (ZNO) - 10 min. OT. Využití: 2:1. Diváci: 150. Střely na branku: 51:38. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1, 4:2, 8:2, 8:3, 9:3.
HD Mladi Jesenice: Kogovsek – Stojan, Brun, Urukalo, Korosec, Crnovic, Hadzic, Zbontar, Sabanovic – Glavic, Tomazevic, Jezovsek – Sturm, Sersen, Svetina E. – Sodja, Rajsar, Brglez – Avsenek, Ivancevic, Pretnar.
ORLI ZNOJMO: Gerža (49. Slavík) – Kruckovyč, Pucher, Kuntoš, Brabec, Peří, Hrubý – Janás, Fruhwirt, Oščádal – Bulín J., Růžička, Bulín P. – Jambor, Kosnar, Stromko – Fruvirt, Niederhafner, Konečný.

Ohlasy

Miroslav Vybíral (Znojmo): Vstup do utkání se nám nepovedl, soupeř nás zatlačil a prosadil se po našich chybách v obraném pásmu. Druhá třetina byla od nás skvělá. Vytvořili jsme si souvislý tlak a z něj neskutečné množství šancí, proměnit se nám podařilo pouze dvě. Utkání rozhodly dvě individuální chyby před gólem na 4:1 a 5:2. Třetí třetinu jsme po vyloučeních dohrávali silou vůle. V sérii jsme nebyli horším týmem ukázali jsme kvalitu a srdce.

Na kluky jsem hrdý za jejich přístup. Šest hráčů základní sestavy nastoupilo s horečkou a jeden nebyl ve stavu aby jel. Řekl jsem jim, že oni jsou vítězi a nemají důvod k tomu mít hlavu dolů, někteří to obrečeli. Pro mě jsou to hrdinové.

Děkujeme všem našim fanouškům za jejich podporu, velmi si toho vážíme.
 
Facebook