Junioři jsou stále poslední, prohráli s Mountfieldem

13.01.2012 | CaL

České Budějovice - Znojemská juniorka nestačila ve čtvrtek večer ani na patnácté České Budějovice a potřiadvacáté v řadě prohrála. Zápas se pro Orly začal sice vyvíjet nadějně, když se v první minutě prosadil Martin Rada a domácím trvalo dalších osmadvacet minut, než odpověděli. Nakonec však převzali zápas do svých rukou a jednoznačným poměrem zvítězili.

29.kolo, čtvrtek 12. 1. 2012, 18:00
Č. Budějovice
Branky a nahrávky: 29. Švihálek (Seidl, Klement), 40. Předota (Přibyl), 43. Babka (Štěpán), 51. Švec (Plášil, Babka), 54. Seidl (Švec, Babka) - 1. Rada (Kastner). Rozhodčí: . Vyloučení: 5:7, navíc Semrád a Trummer (oba CEB) 10 minut OT. Využití: Bez využití. V oslabení: 1:0. Diváci: 72. Střely na branku: 32:16. Průběh utkání: 0:1, 5:1.
ČEZ Motor České Budějovice: Kantor - Plášil, Prokop, Štěpán, Klement, Kolařík, Předota, Semrád - Rousek, Seidl, Švihálek, Turek, Mocík, Trummer, Přibyl, Švec, Erben, Babka.
ORLI ZNOJMO: Helešic - Hobza, Kovář, Liška, Pražák, Romanov, Tichý, Šťáva - Horváth, Janoušek, Kastner, Nováček, Pelikán, Rada, Schejbal, Telesz, Zíka, Špaček.