Juniorka dvě třetiny vedla, přesto odjíždí bez bodu

13.01.2019 | Nikola Katolická

Dvě třetiny zápasu byli mladí Orli vedoucím týmem. Ve třiačtyřicáté minutě ale přišlo srovnání Rakušanů, kteří poté dále navyšovali skóre a nedovolili znojemské juniorce návrat do zápasu.

N2, neděle 13. 1. 2019
Innsbruck
Branky a nahrávky: 16. Krippels (Gswandtner, Schönthaler), 34. Kuprian (Ludin), 43. Muigg (Westerthaler), 46. Cappella (Ludin, Muigg), 48. Kuprian, 55. Cappella (Ludin), 59. Westerhaler (Wetzelberger) – 7. Sigmund (Hladoník), 16. Kuluris (Del Favero, Sorger), 28. Piš (Sigmund, Hladoník), 53. Klus (Jonáš). Rozhodčí: Ruetz – Eisl, Pesek. Vyloučení: 5:3, navíc Jaunegg 10 min. Využití: 2:1. Diváci: 80. Střely na branku: 29:28. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 5:3, 5:4, 7:4.
HC TWK Innsbruck: Idziorek – Jaunegg, Gratzer, Lupinski, Wohlmuth, Wetzelsberger, Thurner – Krippels, Gschwandtner, Schönthaler – Westerthalter, Muigg, Kuprian – Cappella, Ludin, Zeiner – Zöschg, Schiefer, Geisler.
ORLI ZNOJMO: Kocák - Jonáš, Klus, Kellner, Konečný, Ludvík, Peří - Piš, Sigmund, Hladoník - Kosnar, Stromko, Fruvirt - Del Favero, Sorger, Kuluris.

Miroslav Vybíral: Od začátku to byl od nás špatný zápas. Každý z hráčů si musí uvědomit, že pokud chce v budoucnu něco dokázat, je naprostou nutností se naučit podávat standardní výkon každé utkání a každý trénink. Takovým výkonem se nechceme prezentovat.